Rohenool OÜ
Registrisse kantud 16009121Rohenool OÜ (registrikood 16009121) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Pajupea küla, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 854 460 eurot ja puhaskasum 177 977 eurot, bilansimaht 738 643 eurot. Juhatuse liikmed on Taivo Teder, Tarmo Koreinik. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.07.2020 (6 a 3 k) · Tamme, Pajupea küla, 75309
Registriandmed KMKR EE102272529 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102272529
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 20,8 % | 2024: 18,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 40,3 % | 2024: 60,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,8 % | 2024: 64,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 2,4 |
| Müügitulu kasv | +0,4 % | 2024: +171,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +67,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 854 460 | 851 201 | 313 226 | 257 622 | 196 841 | 65 046 |
| Puhaskasum | 177 977 | 159 789 | 42 998 | 24 558 | 58 148 | 35 503 |
| Käibevara | 205 642 | 201 767 | 65 520 | 72 999 | 52 903 | 48 351 |
| Põhivara | 533 001 | 207 393 | 117 381 | 50 216 | 39 001 | 23 723 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 738 643 | 409 160 | 182 901 | 123 215 | 91 904 | 72 074 |
| Kohustised kokku | 297 170 | 145 664 | 59 194 | 22 506 | 15 753 | 34 071 |
| Omakapital | 441 473 | 263 496 | 123 707 | 100 709 | 76 151 | 38 003 |
| Kasumimarginaal | 20,8 % | 18,8 % | 13,7 % | 9,5 % | 29,5 % | 54,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 205 642 € · 27,8 %
- Põhivara 533 001 € · 72,2 %
- Lühiajalised kohustised 122 156 € · 16,5 %
- Pikaajalised kohustised 175 014 € · 23,7 %
- Omakapital 441 473 € · 59,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
49411 Kaubavedu maanteel põhitegevus 739 738 €
-
81231 Muu puhastustegevus 97 325 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 27 215 € | 16 238 € | 195 643 € | 5 |
| II kv 2026 | 31 696 € | 12 619 € | 183 359 € | 6 |
| I kv 2026 | 32 018 € | 14 131 € | 172 785 € | 6 |
| IV kv 2025 | 31 360 € | 16 178 € | 304 325 € | 6 |
| III kv 2025 | 56 292 € | 17 211 € | 341 953 € | 6 |
| II kv 2025 | 29 147 € | 14 074 € | 172 337 € | 6 |
| I kv 2025 | 45 884 € | 15 005 € | 194 687 € | 7 |
| IV kv 2024 | 45 208 € | 14 495 € | 385 341 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 9 072 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 5 413 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 59,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 13,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 65 214 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 082 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTamme, Pajupea küla, 75309
Tegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Jäätmete käitlemineRE.JÄ/513684 · alates 07.12.2023
-
Jäätmete käitlemineKL-513265 · alates 12.06.2023
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 12. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 49) 49,1 %
- 13. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 49) 29 663 €
- 18. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 49) 20,8 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50150232 / 3
-
15.07.2020Muutmiskanne Ä 50150232 / 2
-
14.07.2020Esmakanne Ä 50150232
-
13.07.2020Esmakanne Ä 50150232 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 21.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.12.2021 | Väikeettevõtja |