LightCode Photonics OÜ
Registrisse kantud 16027647LightCode Photonics OÜ (registrikood 16027647) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas (EMTAK 72101). 2025. aasta müügitulu oli 1 320 eurot ja puhaskasum -560 213 eurot, bilansimaht 1 115 278 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Andreas Valdmann, Jan Bogdanov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.08.2020 (6 a 2 k) · Teaduspargi tn 11, Tartu linn, 50411
Registriandmed KMKR EE102324516 · osakapital 75 697 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102324516
- Osakapital
- 75 697 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teadus- ja arendustegevus loodus- ja tehnikateaduste vallas
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -42 440,4 % | 2024: -25 335,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -60,3 % | 2024: -53,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,3 % | 2024: 82,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | −32,3 % | 2024: +3 960,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 320 | 1 949 | 48 | 83 557 | 0 |
| Puhaskasum | -560 213 | -493 783 | -564 148 | -640 493 | -265 358 |
| Käibevara | 100 158 | 96 964 | 650 065 | 139 775 | 72 056 |
| Põhivara | 1 015 120 | 1 016 189 | 897 682 | 543 428 | 185 351 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 115 278 | 1 113 153 | 1 547 747 | 683 203 | 257 407 |
| Kohustised kokku | 186 342 | 194 619 | 323 395 | 1 158 280 | 94 784 |
| Omakapital | 928 936 | 918 534 | 1 224 352 | -475 077 | 162 623 |
| Kasumimarginaal | -42 440,4 % | -25 335,2 % | -1 175 308,3 % | -766,5 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 100 158 € · 9,0 %
- Põhivara 1 015 120 € · 91,0 %
- Lühiajalised kohustised 186 342 € · 16,7 %
- Omakapital 928 936 € · 83,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 16,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 123 081 € | 130 703 € | 335 090 € | 8 |
| II kv 2026 | 60 698 € | 66 346 € | 11 785 € | 10 |
| I kv 2026 | 90 906 € | 97 699 € | 5 433 € | 10 |
| IV kv 2025 | 28 126 € | 34 036 € | 23 994 € | 10 |
| III kv 2025 | 115 077 € | 124 211 € | 7 643 € | 11 |
| II kv 2025 | 78 823 € | 88 132 € | 11 794 € | 12 |
| I kv 2025 | 111 574 € | 118 383 € | 7 859 € | 13 |
| IV kv 2024 | 34 161 € | 39 685 € | 4 478 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 41 027 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 43 568 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 36,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 111 697 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 10 473 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| LightCode Photonics OÜ | 0,81 % | 617 € | 19.03.2024 | 1 320 €2025 |
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 24. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kutse- ja teadustegevus (EMTAK 72) 289 164 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 289 164 | 470 701 |
| Müük avalikule sektorile | – | 2 500 |
| Toetused kokku | 289 164 | 470 701 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 289 164 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.06.2026Muutmiskanne Ä 50152226 / 12
-
09.02.2026Kommertspandi avamiskanne K 50152226 / M2
-
09.02.2026Kommertspandi avamiskanne K 50152226 / 11
-
30.10.2025Muutmiskanne Ä 50152226 / 10
-
10.06.2025Muutmiskanne Ä 50152226 / 9
-
02.02.2024Muutmiskanne Ä 50152226 / 8
-
25.08.2023Muutmiskanne Ä 50152226 / 7
-
23.03.2023Muutmiskanne Ä 50152226 / 6
-
28.07.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50152226 / 5
-
10.02.2021Muutmiskanne Ä 50152226 / 4
-
08.02.2021Muutmiskanne Ä 50152226 / M1
-
11.01.2021Muutmiskanne Ä 50152226 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 03.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.05.2022 | Väikeettevõtja |