Lmbk OÜ
Registrisse kantud 16040645Lmbk OÜ (registrikood 16040645) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 517 056 eurot ja puhaskasum 46 464 eurot, bilansimaht 96 030 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siesta Holding OÜ. Juhatuse liikmed on Carlos Pineda Quintero, Elina Maria Ahonen. Maksuvõlg on 2 577,32 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 31.08.2020 (6 a 1 k) · Rotermanni tn 2, Tallinn, 10111
Registriandmed KMKR EE102539343 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102539343
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,0 % | 2024: 6,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 87,5 % | 2024: 479,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,3 % | 2024: 12,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,1 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −0,1 % | 2024: +24,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 517 056 | 517 741 | 416 924 | 31 958 | – |
| Puhaskasum | 46 464 | 31 798 | 42 576 | -47 599 | -20 139 |
| Käibevara | 89 323 | 31 178 | 58 948 | 96 461 | 92 658 |
| Põhivara | 6 707 | 20 387 | 5 880 | 6 073 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 96 030 | 51 565 | 64 828 | 102 534 | 92 658 |
| Kohustised kokku | 42 930 | 44 929 | 63 990 | 102 272 | 92 797 |
| Omakapital | 53 100 | 6 636 | 838 | 262 | -139 |
| Kasumimarginaal | 9,0 % | 6,1 % | 10,2 % | -148,9 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 89 323 € · 93,0 %
- Põhivara 6 707 € · 7,0 %
- Lühiajalised kohustised 42 930 € · 44,7 %
- Omakapital 53 100 € · 55,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 44,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 26 699 € | 7 389 € | 181 487 € | 4 |
| II kv 2026 | 22 133 € | 9 898 € | 113 719 € | 7 |
| I kv 2026 | 4 954 € | 1 900 € | 63 463 € | 5 |
| IV kv 2025 | 26 454 € | 7 721 € | 115 349 € | 4 |
| III kv 2025 | 29 362 € | 4 839 € | 217 659 € | 5 |
| II kv 2025 | 17 001 € | 5 161 € | 109 312 € | 6 |
| I kv 2025 | 13 952 € | 5 600 € | 90 011 € | 5 |
| IV kv 2024 | 11 285 € | 6 961 € | 118 275 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 900 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 463 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 14,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 60 496 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 184 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 2 577,32 €
- 29.09.2026 8 758,61 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Carlos Pineda Quintero
- Bali Cafe OÜ Osanik
- Siesta Holding OÜ Juhatuse liige
- Pineda Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- Siesta Taverna OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
-
Elina Maria Ahonen
- Ahonen Holding OÜ Osanik
- Siesta Holding OÜ Tegelik kasusaaja
- Siesta Taverna OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
-
Siesta Holding OÜ
- Siesta Taverna OÜ Osanik Maksuvõlg
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Siesta Holding OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.07.2026Muutmiskanne Ä 50153608 / 9
-
02.06.2026Muutmiskanne Ä 50153608 / 8
-
18.09.2025Muutmiskanne Ä 50153608 / 7
-
10.07.2025Muutmiskanne Ä 50153608 / 6
-
05.11.2024Muutmiskanne Ä 50153608 / 5
-
29.10.2024Muutmiskanne Ä 50153608 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50153608 / 3
-
27.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50153608 / 2
-
31.08.2020Esmakanne Ä 50153608
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 20.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 19.09.2023 | Väikeettevõtja |