SÄRG OÜ
Registrisse kantud 16090028SÄRG OÜ (registrikood 16090028) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Nasva alevik, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 135 453 eurot ja puhaskasum 24 838 eurot, bilansimaht 36 853 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Hannes Sepp. Juhatuse liige on Hannes Sepp. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2020 (5 a 11 k) · Indreku, Nasva alevik, 93872
Registriandmed KMKR EE102305438 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102305438
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 18,3 % | 2024: -10,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1 458,5 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 4,6 % | 2024: -67,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −8,5 % | 2024: +1,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 135 453 | 148 025 | 145 827 | 128 627 | 117 164 |
| Puhaskasum | 24 838 | -15 595 | -6 128 | -948 | -506 |
| Käibevara | 22 436 | 15 966 | 6 958 | 10 734 | 5 784 |
| Põhivara | 14 417 | 18 349 | 22 234 | 27 829 | 23 122 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 36 853 | 34 315 | 29 192 | 38 563 | 28 906 |
| Kohustised kokku | 35 150 | 57 450 | 36 732 | 39 975 | 29 412 |
| Omakapital | 1 703 | -23 135 | -7 540 | -1 412 | -506 |
| Kasumimarginaal | 18,3 % | -10,5 % | -4,2 % | -0,7 % | -0,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 22 436 € · 60,9 %
- Põhivara 14 417 € · 39,1 %
- Lühiajalised kohustised 35 150 € · 95,4 %
- Omakapital 1 703 € · 4,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 39,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 146 € | 1 292 € | 66 272 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 146 € | 393 € | 19 517 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 703 € | 393 € | 38 914 € | 1 |
| IV kv 2025 | 3 315 € | 806 € | 19 652 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 054 € | 2 895 € | 71 259 € | 2 |
| II kv 2025 | 85 € | 0 € | 11 547 € | 2 |
| I kv 2025 | 2 086 € | 880 € | 23 264 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 349 € | 2 685 € | 25 196 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 715 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 431 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 25,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 22 091 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 828 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemIndreku, Nasva alevik, 93872
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 049 | 1 402 |
| Müük avalikule sektorile | 6 175 | 17 788 |
| Toetused kokku | 1 049 | 1 402 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 6 018 €
- Eesti Töötukassa · toetus 1 049 €
- SA Saare Arenduskeskus · maksed 158 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50158940 / 2
-
03.11.2020Esmakanne Ä 50158940
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.03.2022 | Mikroettevõtja |