Randes OÜ
Registrisse kantud 16093618Randes OÜ (registrikood 16093618) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Ambla alevik, tegevusala elektripaigaldustööd (EMTAK 43211). 2025. aasta müügitulu oli 73 878 eurot ja puhaskasum 8 345 eurot, bilansimaht 43 434 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mikk Jõerand. Juhatuse liige on Mikk Jõerand. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.11.2020 (5 a 11 k) · Pikk tn 11, Ambla alevik, 73502
Registriandmed KMKR EE102683859 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102683859
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektripaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,3 % | 2024: 17,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 27,5 % | 2024: 36,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,0 % | 2024: 61,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,4 | 2024: 1,5 |
| Müügitulu kasv | +57,8 % | 2024: +51,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 73 878 | 46 811 | 30 859 | 8 395 | 5 634 |
| Puhaskasum | 8 345 | 8 142 | 8 193 | -1 034 | 4 250 |
| Käibevara | 31 684 | 21 400 | 11 575 | 3 216 | 4 250 |
| Põhivara | 11 750 | 14 750 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 43 434 | 36 150 | 11 575 | 3 216 | 4 250 |
| Kohustised kokku | 13 038 | 14 099 | 166 | – | – |
| Omakapital | 30 396 | 22 051 | 11 409 | 3 216 | 4 250 |
| Kasumimarginaal | 11,3 % | 17,4 % | 26,5 % | -12,3 % | 75,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 684 € · 72,9 %
- Põhivara 11 750 € · 27,1 %
- Lühiajalised kohustised 13 038 € · 30,0 %
- Omakapital 30 396 € · 70,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 30,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 27,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 510 € | 1 078 € | 32 019 € | 1 |
| II kv 2026 | 3 844 € | 1 104 € | 23 944 € | 1 |
| I kv 2026 | 3 858 € | 1 099 € | 21 519 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 280 € | 1 109 € | 15 167 € | 1 |
| III kv 2025 | 3 223 € | 1 430 € | 16 748 € | 1 |
| II kv 2025 | 2 990 € | 1 540 € | 16 714 € | 1 |
| I kv 2025 | 4 337 € | 1 367 € | 20 259 € | 1 |
| IV kv 2024 | 2 238 € | 0 € | 20 281 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 837 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 359 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 19,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 10 673 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 691 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPikk tn 11, Ambla alevik, 73502
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 603 | 384 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Järva Vallavalitsus · maksed 8 345 €
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 258 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.01.2025Muutmiskanne Ä 50159339 / 3
-
31.12.2024Osanike muutmine Ä 50159339 / M1
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50159339 / 2
-
09.11.2020Esmakanne Ä 50159339
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 07.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 08.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |