Tejas OÜ
Registrisse kantud 16251595Tejas OÜ (registrikood 16251595) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 1 048 930 eurot ja puhaskasum 27 929 eurot, bilansimaht 161 009 eurot. Juhatuse liikmed on Silja Mägi, Kätlin Varblas, Merit Pindis. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.06.2021 (5 a 4 k) · Pikk tn 45, Tallinn, 10133
Registriandmed KMKR EE102428580 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102428580
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 2024: 6,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 45,8 % | 2024: 124,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 37,9 % | 2024: 36,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | −4,5 % | 2024: +6,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 048 930 | 1 098 603 | 1 035 427 | 936 672 | 169 854 |
| Puhaskasum | 27 929 | 71 523 | 13 917 | 40 934 | -3 842 |
| Käibevara | 122 602 | 123 755 | 109 830 | 71 940 | 51 254 |
| Põhivara | 38 407 | 32 837 | 35 275 | 30 085 | 11 617 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 161 009 | 156 592 | 145 105 | 102 025 | 62 871 |
| Kohustised kokku | 99 975 | 99 084 | 94 275 | 64 933 | 66 713 |
| Omakapital | 61 034 | 57 508 | 50 830 | 37 092 | -3 842 |
| Kasumimarginaal | 2,7 % | 6,5 % | 1,3 % | 4,4 % | -2,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 122 602 € · 76,1 %
- Põhivara 38 407 € · 23,9 %
- Lühiajalised kohustised 99 975 € · 62,1 %
- Omakapital 61 034 € · 37,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 62,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 23,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 91 362 € | 48 934 € | 311 580 € | 20 |
| II kv 2026 | 69 288 € | 39 876 € | 257 403 € | 25 |
| I kv 2026 | 68 943 € | 37 595 € | 246 885 € | 24 |
| IV kv 2025 | 74 354 € | 45 948 € | 255 939 € | 21 |
| III kv 2025 | 95 421 € | 49 541 € | 309 516 € | 21 |
| II kv 2025 | 69 212 € | 43 509 € | 250 622 € | 25 |
| I kv 2025 | 69 252 € | 38 911 € | 238 149 € | 23 |
| IV kv 2024 | 65 759 € | 37 386 € | 266 524 € | 21 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 30 454 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 16 311 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 29,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 103 860 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 568 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Silja Mägi
- Smart Event OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- TXHTC OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 22. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 1 048 930 €
- 47. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 4,5 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 151 | 854 |
| Müük avalikule sektorile | 1 895 | 5 020 |
| Toetused kokku | 1 151 | 854 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 1 151 €
- Siseministeeriumi Infotehnoloogia- ja Arenduskeskus · maksed 800 €
- Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus · maksed 625 €
- Raplamaa Rakenduslik Kolledž · maksed 471 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
28.02.2024Muutmiskanne Ä 50176286 / 5
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50176286 / 4
-
29.10.2021Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50176286 / 3
-
08.09.2021Muutmiskanne Ä 50176286 / 2
-
14.06.2021Esmakanne Ä 50176286
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |