Andmur OÜ
Registrisse kantud 16343699Andmur OÜ (registrikood 16343699) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Juula küla, tegevusala kaubavedu maanteel (EMTAK 49411). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -305 eurot, bilansimaht 3 594 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ander Mürkhain. Juhatuse liige on Ander Mürkhain. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.10.2021 (5 a 0 k) · Lindalu, Juula küla, 79540
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kaubavedu maanteel
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 18,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -8,5 % | 2024: 8,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −39,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 726 | 2 860 | 6 401 | 1 535 |
| Puhaskasum | -305 | 326 | 263 | 2 675 | 635 |
| Käibevara | 3 227 | 3 273 | 3 773 | 6 145 | 970 |
| Põhivara | 367 | 626 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 3 594 | 3 899 | 3 773 | 6 145 | 970 |
| Kohustised kokku | – | 0 | 200 | 335 | 335 |
| Omakapital | 3 594 | 3 899 | 3 573 | 5 810 | 635 |
| Kasumimarginaal | – | 18,9 % | 9,2 % | 41,8 % | 41,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 227 € · 89,8 %
- Põhivara 367 € · 10,2 %
- Omakapital 3 594 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 10,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2023Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2023 | 625 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2023 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 208 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLindalu, Juula küla, 79540
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50186082 / 3
-
02.11.2022Muutmiskanne Ä 50186082 / 2
-
18.10.2021Esmakanne Ä 50186082
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 28.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 21.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |