Devops & Glasses OÜ
Registrisse kantud 16363809Devops & Glasses OÜ (registrikood 16363809) on 2021. aastal asutatud osaühing, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 105 181 eurot ja puhaskasum 24 803 eurot, bilansimaht 127 684 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Cesar Augusto Maximo Seijas Niño. Juhatuse liige on Cesar Augusto Maximo Seijas Niño. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.11.2021 (4 a 11 k) · Carrer de Sant Gil, 10, Entresuelo 2a, Barcelona, 08001
Registriandmed KMKR EE102434891 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102434891
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,6 % | 2024: 24,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,4 % | 2024: 41,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 94,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 18,5 |
| Müügitulu kasv | −38,6 % | 2024: +84,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 105 181 | 171 178 | 92 745 | 171 638 |
| Puhaskasum | 24 803 | 42 451 | -2 395 | 62 825 |
| Käibevara | 126 265 | 104 997 | 59 832 | 55 056 |
| Põhivara | 1 419 | 3 548 | 5 677 | 7 806 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 127 684 | 108 545 | 65 509 | 62 862 |
| Kohustised kokku | 0 | 5 664 | 5 079 | 37 |
| Omakapital | 127 684 | 102 881 | 60 430 | 62 825 |
| Kasumimarginaal | 23,6 % | 24,8 % | -2,6 % | 36,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 126 265 € · 98,9 %
- Põhivara 1 419 € · 1,1 %
- Omakapital 127 684 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 34 247 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 30 370 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 59 835 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 29 957 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 36 245 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 52 184 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 66 210 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 70 435 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 11 416 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
E-Residency Hub OÜ
- HeyReach Inc OÜ Muu roll
- Aeroviser OÜ Muu roll
- Specter Labs OÜ Muu roll
- 285 South West OÜ Muu roll
- Tradewise Group OÜ Muu roll
- Moving Words OÜ Muu roll
- Loki Games OÜ Muu roll
- LegitGrails OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemCarrer de Sant Gil, 10, Entresuelo 2a, Barcelona, 08001
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50188002 / 4
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50188002 / 3
-
18.01.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50188002 / 2
-
11.11.2021Esmakanne Ä 50188002
-
09.11.2021Esmakanne Ä 50188002 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 21.02.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.03.2023 | Mikroettevõtja |