Gaincap OÜ
Registrisse kantud 16388408Gaincap OÜ (registrikood 16388408) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid (EMTAK 64991). Ettevõttel on osalus 5 ettevõttes. Juhatuse liikmed on igor mölder, Andrea Nastaj. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.12.2021 (4 a 10 k) · Maakri tn 30, Tallinn, 10145
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: 108,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | -1,7 % | 2024: 7,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 316,3 | 2024: 0,5 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | – | – | – | – |
| Puhaskasum | -415 019 | 184 415 | 158 187 | -175 494 |
| Käibevara | 1 155 904 | 584 804 | 276 923 | 1 167 444 |
| Põhivara | 12 874 492 | 1 621 647 | 2 236 758 | 2 290 836 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 030 396 | 2 206 451 | 2 513 681 | 3 458 280 |
| Kohustised kokku | 14 275 307 | 2 036 343 | 2 527 988 | 3 630 774 |
| Omakapital | -244 911 | 170 108 | -14 307 | -172 494 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 155 904 € · 8,2 %
- Põhivara 12 874 492 € · 91,8 %
- Lühiajalised kohustised 3 654 € · 0,0 %
- Pikaajalised kohustised 14 271 653 € · 101,7 %
- Omakapital -244 911 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 316,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 101,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 91,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tanel Samuel
- Mustamäe Spa OÜ Juhatuse liige
- Capital Mill OÜ Juhatuse liige
- Luise 13 OÜ Tegelik kasusaaja
- Esimene arendus OÜ Juhatuse liige
- Skyon Resto OÜ Juhatuse liige
- Veeriku Maja OÜ Tegelik kasusaaja
- CM Rapla OÜ Tegelik kasusaaja
- EESTI MAADLUSLIIT Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
-
igor mölder
- Mustamäe Spa OÜ Tegelik kasusaaja
- Capital Mill OÜ Tegelik kasusaaja
- Luise 13 OÜ Tegelik kasusaaja
- Esimene arendus OÜ Tegelik kasusaaja
- AvalonPlaza OÜ Tegelik kasusaaja
- Skyon Resto OÜ Tegelik kasusaaja
- Laaneserva Residences OÜ Tegelik kasusaaja
- Laaneserva 2 OÜ Tegelik kasusaaja
-
Tandra OÜ
- Capital Mill OÜ Osanik
- Luise 13 OÜ Osanik
- Esimene arendus OÜ Osanik
- AvalonPlaza OÜ Osanik
- Skyon Resto OÜ Osanik
- Laaneserva Residences OÜ Osanik
- R5 Property OÜ Osanik
- Laaneserva 2 OÜ Osanik
-
Certus Invest OÜ
- Capital Mill OÜ Osanik
- Luise 13 OÜ Osanik
- Esimene arendus OÜ Osanik
- AvalonPlaza OÜ Osanik
- Skyon Resto OÜ Osanik
- Laaneserva Residences OÜ Osanik
- R5 Property OÜ Osanik
- Laaneserva 2 OÜ Osanik
-
Andrea Nastaj
- Sarapuu Consulting OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (5)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Hoptrans Leasing OÜ | 100 % | 20 000 € | 10.05.2025 | 80 000 €2025 |
| Lyfery Insurance OÜ | 1,13 % | 142 € | 04.04.2026 | 87 188 €2025 |
| Minudoc OÜ | 1,06 % | 51 € | 30.10.2025 | 1 335 679 €2025 |
| bide technology OÜ | 0,70 % | 29 € | 25.05.2026 | 1 803 842 €2025 |
| Praktikal Education OÜ | 0,31 % | 13 € | 10.06.2025 | 334 301 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Tandra OÜ 50 %
-
Certus Invest OÜ 50 %
Osalused ja nende osalused (6)
-
Hoptrans Leasing OÜ 100 %
-
Lyfery Insurance OÜ 1,13 %
-
Minudoc OÜ 1,06 %
-
bide technology OÜ 0,70 %
-
Praktikal Education OÜ 0,31 %
Skeem
LEI 984500578506FFAF6E30
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.04.2024Muutmiskanne Ä 50190832 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50190832 / 2
-
13.12.2021Esmakanne Ä 50190832
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 14.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |