bide technology OÜ
Registrisse kantud 16156603bide technology OÜ (registrikood 16156603) on 2021. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 1 803 842 eurot ja puhaskasum 71 252 eurot, bilansimaht 366 117 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Kaspar Päll. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 08.02.2021 (5 a 8 k) · Narva mnt 3, Tartu linn, 51009
Registriandmed KMKR EE102339161 · osakapital 4 142 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102339161
- Osakapital
- 4 142 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,0 % | 2024: 0,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 46,0 % | 2024: 1,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 42,4 % | 2024: 34,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,3 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +34,6 % | 2024: +24,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 803 842 | 1 339 731 | 1 080 618 | 292 463 | 59 219 |
| Puhaskasum | 71 252 | 1 145 | -215 796 | -366 926 | -46 128 |
| Käibevara | 238 961 | 179 645 | 107 406 | 154 968 | 18 203 |
| Põhivara | 127 156 | 125 215 | 109 889 | 7 841 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 366 117 | 304 860 | 217 295 | 162 809 | 18 203 |
| Kohustised kokku | 211 063 | 201 156 | 114 736 | 99 140 | 22 831 |
| Omakapital | 155 054 | 103 704 | 102 559 | 63 669 | -4 628 |
| Kasumimarginaal | 4,0 % | 0,1 % | -20,0 % | -125,5 % | -77,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 238 961 € · 65,3 %
- Põhivara 127 156 € · 34,7 %
- Lühiajalised kohustised 179 479 € · 49,0 %
- Pikaajalised kohustised 31 584 € · 8,6 %
- Omakapital 155 054 € · 42,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 57,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 34,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 14 011 € | 14 873 € | 961 689 € | 5 |
| II kv 2026 | 10 837 € | 11 523 € | 975 514 € | 4 |
| I kv 2026 | 12 975 € | 13 822 € | 698 525 € | 4 |
| IV kv 2025 | 12 726 € | 13 570 € | 847 722 € | 4 |
| III kv 2025 | 10 015 € | 10 614 € | 817 508 € | 3 |
| II kv 2025 | 8 776 € | 9 326 € | 886 428 € | 2 |
| I kv 2025 | 8 770 € | 9 297 € | 604 202 € | 2 |
| IV kv 2024 | 11 355 € | 8 721 € | 673 769 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 670 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 958 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 320 563 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 907 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Thorgate Ventures III OÜ
- Xolo OÜ Osanik
- Remato Solutions OÜ Osanik
- Hepta Insights OÜ Osanik
- OÜ GlobalReader Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- Waybiller OÜ Osanik
- Coursy Technology OÜ Osanik
- Moderan Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Gimbal OÜ
- Fractory Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
-
2024 OÜ
- Remato Solutions OÜ Osanik
- OÜ GlobalReader Osanik
- Waybiller OÜ Osanik
- Bilance Technology OÜ Osanik
- Normalic OÜ Osanik
-
OÜ Thorgate Management
- Hepta Insights OÜ Osanik
- Thorgate Digital OÜ Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- Waybiller OÜ Osanik
- Eziil Production Intelligence OÜ Osanik
- Moderan Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
- Bilance Technology OÜ Osanik
- Spotit OÜ Osanik Likvideerimisel
-
Icebreaker Fund II Ky
- Spaceit OÜ Osanik Maksuvõlg
- Hertwill OÜ Osanik
- Spindl OÜ Osanik
- Gridraven OÜ Osanik
- Xpass OÜ Osanik
- OÜ Popspot Osanik
- Glafos OÜ Osanik
- Ovoro OÜ Osanik
-
Gaincap OÜ
- Minudoc OÜ Osanik
- Praktikal Education OÜ Osanik
- Lyfery Insurance OÜ Osanik
- Hoptrans Leasing OÜ Osanik
-
Tehnopol Ventures OÜ
- SMI Group OÜ Osanik
- LiTech OÜ Osanik
- Bilance Technology OÜ Osanik
- Roadly OÜ Osanik
- FoxIoT OÜ Osanik
- CleanHand OÜ Osanik
- Group EcoBox OÜ Osanik Maksuvõlg
- Media Scope Group OÜ Osanik
-
AR Partnerid OÜ
- Pühaste Pruulikoda OÜ Osanik Maksuvõlg
- OÜ Fitlap Osanik
- INCLUSION OÜ Osanik Maksuvõlg
- Eluparimadelud OÜ Osanik
-
Kaspar Päll
- Päll Assets OÜ Juhatuse liige
Varasemad isikud (3)
- Gimbal OÜ · Osanik · kuni 18.09.2026
- Icebreaker Fund II Ky · Osanik · kuni 18.09.2026
- Thorgate Ventures III OÜ · Osanik · kuni 18.09.2026
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| bide technology OÜ | 9,10 % | 377 € | 06.08.2026 | 1 803 842 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (22)
-
Thorgate Ventures III OÜ 3,16 %
-
OÜ Thorgate Management 3,07 %
-
Tehnopol Ventures OÜ 1,59 %
-
2024 OÜ 1,55 %
-
Wisby Angels SPV OÜ 1,40 %
-
Gimbal OÜ 1,21 %
-
Tuletorn OÜ 1,01 %
-
Päll Assets OÜ 0,80 %
-
Gaincap OÜ 0,70 %
-
AR Partnerid OÜ 0,41 %
Skeem
LEI 984500BD5B42D4E68757 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Tartu linn 83,4 %
- 32. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Tartu maakond 1 803 842 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.09.2026Osanike andmed muutusid
-
17.09.2026Muutmiskanne Ä 50165976 / 15
-
18.08.2026Muutmiskanne Ä 50165976 / 14
-
06.08.2026Muutmiskanne Ä 50165976 / 13
-
25.05.2026Osanike muutmine Ä 50165976 / M4
-
25.05.2026Muutmiskanne Ä 50165976 / 12
-
19.05.2026Muutmiskanne Ä 50165976 / 11
-
16.03.2026Muutmiskanne Ä 50165976 / 10
-
28.01.2026Muutmiskanne Ä 50165976 / 9
-
12.03.2025Muutmiskanne Ä 50165976 / 8
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50165976 / 7
-
03.05.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50165976 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Väikeettevõtja |