EVERMAS OÜ
Registrisse kantud 16450107EVERMAS OÜ (registrikood 16450107) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud veondust abistavad tegevusalad (EMTAK 5226). 2024. aasta müügitulu oli 2 343 075 eurot ja puhaskasum 347 700 eurot, bilansimaht 1 019 644 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Xia Chen. Juhatuse liige on Xia Chen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.02.2022 (4 a 7 k) · Sakala tn 7-2, Tallinn, 10141
Registriandmed KMKR EE102479173 · osakapital 25 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102479173
- Osakapital
- 25 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud veondust abistavad tegevusalad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 14,8 % | 2023: 13,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 37,5 % | 2023: 72,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,9 % | 2023: 91,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,0 | 2023: 11,2 |
| Müügitulu kasv | −21,2 % | 2023: +73,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 343 075 | 2 973 975 | 1 717 305 |
| Puhaskasum | 347 700 | 400 374 | 153 880 |
| Käibevara | 1 019 644 | 608 364 | 444 061 |
| Põhivara | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 019 644 | 608 364 | 444 061 |
| Kohustised kokku | 92 689 | 54 110 | 290 181 |
| Omakapital | 926 955 | 554 254 | 153 880 |
| Kasumimarginaal | 14,8 % | 13,5 % | 9,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 019 644 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 92 689 € · 9,1 %
- Omakapital 926 955 € · 90,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
5226 Muud veondust abistavad tegevusalad põhitegevus 2 304 552 €
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus 38 523 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 2 192 € | 0 € | 3 238 097 € | 0 |
| II kv 2026 | 86 € | 0 € | 3 025 840 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 3 246 383 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 288 350 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 865 402 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 997 012 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 505 148 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 112 686 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 731 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 079 366 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
B2baltics consulting OÜ
- Liqfeed OÜ Muu roll
- Distream OÜ Muu roll
- Forecr OÜ Muu roll
- Mellifluous OÜ Muu roll
- EUROPE TELECOM OÜ Muu roll
- Clinical Research Fund OÜ Muu roll
- Dataforest OÜ Muu roll
- V&D Systems OÜ Muu roll
-
Xia Chen
- Mellifluous OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.09.20262024. a majandusaasta aruanne esitatud
-
19.01.2024Muutmiskanne Ä 50197391 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50197391 / 2
-
25.02.2022Esmakanne Ä 50197391
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 26.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 10.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Mikroettevõtja |