Unity Ventures OÜ
Registrisse kantud 16454039Unity Ventures OÜ (registrikood 16454039) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2024. aasta müügitulu oli 28 417 eurot ja puhaskasum 24 452 eurot, bilansimaht 32 771 eurot. Juhatuse liikmed on Aleksandra Tylenda, Lionel Bartłomiej Caine. Maksuvõlg on 2 104,41 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.03.2022 (4 a 7 k) · Pärnu mnt 139c, Tallinn, 11317
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 86,0 % | 2023: 74,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 78,5 % | 2023: 79,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,1 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 19,7 | 2023: 2 238,7 |
| Müügitulu kasv | +299,6 % | 2023: −62,4 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 417 | 7 111 | 18 931 |
| Puhaskasum | 24 452 | 5 309 | 1 404 |
| Käibevara | 31 564 | 6 716 | 5 886 |
| Põhivara | 1 207 | 0 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 32 771 | 6 716 | 5 886 |
| Kohustised kokku | 1 606 | 3 | 4 482 |
| Omakapital | 31 165 | 6 713 | 1 404 |
| Kasumimarginaal | 86,0 % | 74,7 % | 7,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 31 564 € · 96,3 %
- Põhivara 1 207 € · 3,7 %
- Lühiajalised kohustised 1 606 € · 4,9 %
- Omakapital 31 165 € · 95,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 19,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 3,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2026 | 146 € | 66 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 149 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 70 € | 0 |
| II kv 2025 | 46 € | 46 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 55 € | 8 392 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 9 708 € | 0 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 8 442 € | 0 |
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 943 € | 0 |
I kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 49 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 22 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 45,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 2 104,41 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
TuneUp OÜ
- KONTRAMARKA OÜ Muu roll
- TradeEvolution OÜ Muu roll
- PETRA MEDICAL OÜ Muu roll
- DBCCompany OÜ Muu roll
- Creative Junction OÜ Muu roll
- Vilbury Europe OÜ Muu roll
- SCYLLA GROUP OÜ Muu roll
- TechLabi OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.07.2026Muutmiskanne Ä 50197792 / 15
-
12.05.2026Muutmiskanne Ä 50197792 / 14
-
03.06.2025Muutmiskanne Ä 50197792 / 13
-
12.05.2025Muutmiskanne Ä 50197792 / 12
-
13.02.2025Muutmiskanne Ä 50197792 / 11
-
12.02.2025Muutmiskanne Ä 50197792 / M6
-
29.01.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 50197792 / 10
-
27.01.2025Registrisse ennistamise kanne tegevuse jätkamiseks Ä 50197792 / M5
-
16.12.2024Kustutamiskanne dokumentide hoidjata Ä 50197792 / 9
-
26.08.2024Muutmiskanne Ä 50197792 / 8
-
11.05.2024Muutmiskanne Ä 50197792 / 7
-
21.03.2024Muutmiskanne Ä 50197792 / 6
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 12.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 12.04.2026 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 12.04.2026 | Mikroettevõtja |