PROSW Analytics OÜ
Registrisse kantud 16454298PROSW Analytics OÜ (registrikood 16454298) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva-Jõesuu linn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 563 221 eurot ja puhaskasum 334 102 eurot, bilansimaht 511 572 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrei Tcirkin. Juhatuse liige on Andrei Tcirkin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.03.2022 (4 a 7 k) · Kudruküla tn 3, Narva-Jõesuu linn, 29021
Registriandmed KMKR EE102472235 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.02–31.01
- KMKR number
- EE102472235
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.02 – 31.01
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 59,3 % | 2024: 81,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 66,3 % | 2024: 99,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,5 % | 2024: 98,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 37,3 | 2024: 43,3 |
| Müügitulu kasv | +11,1 % | 2024: −6,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 563 221 | 506 995 | 542 289 | 294 600 |
| Puhaskasum | 334 102 | 410 951 | 407 197 | 462 505 |
| Käibevara | 281 407 | 265 714 | 309 017 | 400 585 |
| Põhivara | 230 165 | 154 353 | 106 454 | 70 913 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 511 572 | 420 067 | 415 471 | 471 498 |
| Kohustised kokku | 7 543 | 6 141 | 5 383 | 6 493 |
| Omakapital | 504 029 | 413 926 | 410 088 | 465 005 |
| Kasumimarginaal | 59,3 % | 81,1 % | 75,1 % | 157,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 281 407 € · 55,0 %
- Põhivara 230 165 € · 45,0 %
- Lühiajalised kohustised 7 543 € · 1,5 %
- Omakapital 504 029 € · 98,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 37,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 45,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 439 € | 5 400 € | 227 541 € | 1 |
| II kv 2026 | 63 398 € | 5 400 € | 223 375 € | 1 |
| I kv 2026 | 8 174 € | 5 400 € | 274 444 € | 1 |
| IV kv 2025 | 36 311 € | 5 400 € | 199 895 € | 1 |
| III kv 2025 | 40 297 € | 5 400 € | 176 126 € | 1 |
| II kv 2025 | 5 416 € | 5 400 € | 214 375 € | 1 |
| I kv 2025 | 25 420 € | 5 284 € | 216 954 € | 1 |
| IV kv 2024 | 42 812 € | 5 053 € | 207 424 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 813 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 800 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 99,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 2,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 75 847 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 462 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
DigiRepresent Services OÜ
- Labotic OÜ Muu roll
- UpSkills OÜ Muu roll
- Estoxy OÜ Muu roll
- Apliteni OÜ Muu roll
- WiseApps OÜ Muu roll
- X-1 Jets OÜ Muu roll
- TalentPro OÜ Muu roll
- Technological Projects OÜ Muu roll
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Narva-Jõesuu linn 59,3 %
- 2. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Narva-Jõesuu linn 24,1 %
- 3. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Narva-Jõesuu linn 334 102 €
- 4. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Narva-Jõesuu linn 563 221 €
- 5. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Narva-Jõesuu linn 66,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
06.06.2025Muutmiskanne Ä 50197848 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50197848 / 4
-
17.03.2023Muutmiskanne Ä 50197848 / 3
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50197848 / 2
-
04.03.2022Esmakanne Ä 50197848
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 13.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 16.03.2023 | Mikroettevõtja |