Solarlink OÜ
Registrisse kantud 16523332Solarlink OÜ (registrikood 16523332) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Kurena küla, tegevusala elektripaigaldustööd (EMTAK 43211). 2025. aasta müügitulu oli 564 694 eurot ja puhaskasum 124 eurot, bilansimaht 196 768 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Teet Rehtla. Juhatuse liige on Teet Rehtla. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.06.2022 (4 a 3 k) · Veronika, Kurena küla, 87305
Registriandmed KMKR EE102508141 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102508141
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektripaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,0 % | 2024: -12,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,1 % | 2024: -32,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 45,8 % | 2024: 75,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,0 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | +144,1 % | 2024: −22,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 564 694 | 231 352 | 298 129 | 36 340 |
| Puhaskasum | 124 | -28 959 | 101 011 | 15 526 |
| Käibevara | 104 105 | 66 466 | 116 772 | 19 071 |
| Põhivara | 92 663 | 53 703 | 24 021 | 13 061 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 196 768 | 120 169 | 140 793 | 32 132 |
| Kohustised kokku | 106 629 | 30 092 | 21 756 | 14 106 |
| Omakapital | 90 139 | 90 077 | 119 037 | 18 026 |
| Kasumimarginaal | 0,0 % | -12,5 % | 33,9 % | 42,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 104 105 € · 52,9 %
- Põhivara 92 663 € · 47,1 %
- Lühiajalised kohustised 106 629 € · 54,2 %
- Omakapital 90 139 € · 45,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 54,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
43211 Elektripaigaldustööd põhitegevus 558 516 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 6 178 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 26 100 € | 3 634 € | 211 857 € | 4 |
| II kv 2026 | 11 652 € | 6 736 € | 140 589 € | 2 |
| I kv 2026 | 21 967 € | 9 274 € | 115 107 € | 4 |
| IV kv 2025 | 25 245 € | 7 557 € | 278 953 € | 6 |
| III kv 2025 | 23 055 € | 6 120 € | 175 427 € | 6 |
| II kv 2025 | 22 087 € | 6 065 € | 168 391 € | 5 |
| I kv 2025 | 9 591 € | 5 401 € | 92 602 € | 5 |
| IV kv 2024 | 13 257 € | 4 494 € | 126 388 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 700 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 211 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 13,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 70 619 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 582 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Teet Rehtla
- Pärnu linn, Väike-Jõe tn 4 korteriühistu Juhatuse liige
- MATRIX SALONG OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Tori vald 144,1 %
- 10. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Tori vald 564 694 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 1 464 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Transpordiamet · maksed 1 116 €
- Häädemeeste Vallavalitsus · maksed 348 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.10.2025Muutmiskanne Ä 50205385 / 4
-
29.08.2025Muutmiskanne Ä 50205385 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50205385 / 2
-
21.06.2022Esmakanne Ä 50205385
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 03.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.09.2023 | Väikeettevõtja |