Hendrixon OÜ
Registrisse kantud 16526554Hendrixon OÜ (registrikood 16526554) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Viljandi linn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 202 053 eurot ja puhaskasum -7 316 eurot, bilansimaht 28 992 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maive Klampe. Juhatuse liige on Maive Klampe. Maksuvõlg on 101,27 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.06.2022 (4 a 3 k) · Posti tn 6, Viljandi linn, 71004
Registriandmed KMKR EE102596108 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102596108
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,6 % | 2024: -8,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -95,5 % | 2024: -98,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,4 % | 2024: 44,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +16,9 % | 2024: +32,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 202 053 | 172 904 | 130 096 | 33 621 |
| Puhaskasum | -7 316 | -14 756 | 2 518 | 24 717 |
| Käibevara | 14 125 | 16 720 | 25 419 | 30 056 |
| Põhivara | 14 867 | 16 984 | 19 077 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 28 992 | 33 704 | 44 496 | 30 056 |
| Kohustised kokku | 21 329 | 18 725 | 14 761 | 2 839 |
| Omakapital | 7 663 | 14 979 | 29 735 | 27 217 |
| Kasumimarginaal | -3,6 % | -8,5 % | 1,9 % | 73,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 125 € · 48,7 %
- Põhivara 14 867 € · 51,3 %
- Lühiajalised kohustised 16 629 € · 57,4 %
- Pikaajalised kohustised 4 700 € · 16,2 %
- Omakapital 7 663 € · 26,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 73,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 51,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 023 € | 6 575 € | 62 474 € | 9 |
| II kv 2026 | 11 727 € | 6 843 € | 65 182 € | 8 |
| I kv 2026 | 9 931 € | 6 092 € | 53 453 € | 9 |
| IV kv 2025 | 9 811 € | 5 944 € | 52 231 € | 6 |
| III kv 2025 | 9 901 € | 5 809 € | 51 193 € | 6 |
| II kv 2025 | 7 146 € | 3 996 € | 47 821 € | 7 |
| I kv 2025 | 8 736 € | 5 394 € | 47 045 € | 5 |
| IV kv 2024 | 5 427 € | 3 572 € | 37 936 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 008 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 192 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 54,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 20 825 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 468 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 101,27 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 66. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Viljandi maakond 202 053 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 000 | 915 |
| Müük avalikule sektorile | 1 996 | 2 208 |
| Toetused kokku | 1 000 | 915 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · toetus 1 000 €
- Viljandi Linnavalitsus · maksed 832 €
- Nõmme Vaba Aja Keskus · maksed 600 €
- Häädemeeste Vallavalitsus · maksed 384 €
- SA Valgamaa Arenguagentuur · maksed 180 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 101.27 €
-
29.04.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50205404 / 3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50205404 / 2
-
29.06.2022Esmakanne Ä 50205404
-
21.06.2022Esmakanne Ä 50205404 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |