Utilize OÜ
Registrisse kantud 16529814Utilize OÜ (registrikood 16529814) on 2022. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2024. aasta müügitulu oli 49 689 eurot ja puhaskasum 16 098 eurot, bilansimaht 71 327 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Jatin Arora, Sai Sameer Sanagala. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.07.2022 (4 a 3 k) · A. Lauteri tn 3, Tallinn, 10114
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 833 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 833 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 32,4 % | 2023: 0,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 100,0 % | 2023: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 22,6 % | 2023: 0,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 188,4 | 2023: 1 616,1 |
| Müügitulu kasv | +870,5 % | 2023: – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 49 689 | 5 120 |
| Puhaskasum | 16 098 | 0 |
| Käibevara | 43 140 | 25 858 |
| Põhivara | 28 187 | 29 158 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 71 327 | 55 016 |
| Kohustised kokku | 55 229 | 55 016 |
| Omakapital | 16 098 | 0 |
| Kasumimarginaal | 32,4 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 140 € · 60,5 %
- Põhivara 28 187 € · 39,5 %
- Lühiajalised kohustised 229 € · 0,3 %
- Pikaajalised kohustised 55 000 € · 77,1 %
- Omakapital 16 098 € · 22,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 188,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 77,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 39,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 227 € | 0 € | 7 853 € | 0 |
| IV kv 2025 | 335 € | 0 € | 8 433 € | 0 |
| III kv 2025 | 301 € | 0 € | 10 807 € | 0 |
| II kv 2025 | 364 € | 0 € | 8 660 € | 0 |
| I kv 2025 | 310 € | 0 € | 11 134 € | 0 |
| IV kv 2024 | 183 € | 0 € | 15 112 € | 0 |
| III kv 2024 | 426 € | 0 € | 15 557 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Utilize OÜ | 11,74 % | 333 € | 09.04.2026 | 49 689 €2024 |
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.04.2026Muutmiskanne Ä 50206066 / 7
-
09.10.2025Muutmiskanne Ä 50206066 / 6
-
29.09.2025Muutmiskanne Ä 50206066 / M1
-
16.09.2025Muutmiskanne Ä 50206066 / 5
-
14.02.2025Muutmiskanne Ä 50206066 / 4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50206066 / 3
-
03.05.2023Muutmiskanne Ä 50206066 / 2
-
05.07.2022Esmakanne Ä 50206066
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 01.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 15.05.2024 | Mikroettevõtja |