Digital Technologies OÜ
Registrisse kantud 16576446Digital Technologies OÜ (registrikood 16576446) on 2022. aastal asutatud osaühing, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 32 817 eurot ja puhaskasum 119 133 eurot, bilansimaht 1 465 684 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gabriel Gutierrez Velez. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Gabriel Gutierrez Velez. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.09.2022 (4 a 0 k) · Valencia Calle Conde de Altea 46, 46005
Registriandmed KMKR EE102558489 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102558489
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 363,0 % | 2024: -281,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -2,6 % | 2024: -11,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 23 522,5 | 2024: 17 994,9 |
| Müügitulu kasv | −29,3 % | 2024: −50,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 817 | 46 415 | 93 603 |
| Puhaskasum | 119 133 | -130 594 | -114 158 |
| Käibevara | 47 045 | 161 954 | 121 052 |
| Põhivara | 1 418 639 | 1 253 278 | 835 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 465 684 | 1 415 232 | 956 052 |
| Kohustised kokku | 1 503 554 | 1 572 484 | 1 067 710 |
| Omakapital | -37 870 | -157 252 | -111 658 |
| Kasumimarginaal | 363,0 % | -281,4 % | -122,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 47 045 € · 3,2 %
- Põhivara 1 418 639 € · 96,8 %
- Lühiajalised kohustised 2 € · 0,0 %
- Pikaajalised kohustised 1 503 552 € · 102,6 %
- Omakapital -37 870 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 23 522,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 102,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 96,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 13 162 € | 0 |
| II kv 2026 | 4 € | 0 € | 4 407 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 36 262 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 10 159 € | 0 |
| III kv 2025 | 2 € | 0 € | 21 034 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 22 940 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 25 763 € | 0 |
| IV kv 2024 | 94 € | 0 € | 26 196 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 387 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Magrat Baltic OÜ
- Stiltsoft Europe OÜ Muu roll
- Eurasia International OÜ Muu roll
- Topgoods OÜ Muu roll
- Skull Shaver Estonia OÜ Muu roll
- TeamDev Management OÜ Muu roll
- Hacken OÜ Muu roll
- Ralabs OÜ Muu roll
- Inverell OÜ Muu roll
-
Gabriel Gutierrez Velez
- Fitness Development OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Fitness Development OÜ | 76,08 % | 1 107 000 € | 27.11.2024 | 0 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Fitness Development OÜ 76,08 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemValencia Calle Conde de Altea 46, 46005
Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.10.2026Käibemaksukohustuslaseks registreerimine EE102558489
-
29.09.2026Käibemaksukohustuslaste registrist kustutamine
-
20.07.2026Muutmiskanne Ä 50211102 / 10
-
20.07.2026Muutmiskanne Ä 50211102 / 11
-
19.07.2024Muutmiskanne Ä 50211102 / 9
-
08.04.2024Muutmiskanne Ä 50211102 / 8
-
04.04.2024Muutmiskanne Ä 50211102 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50211102 / 6
-
05.04.2023Muutmiskanne Ä 50211102 / 5
-
01.02.2023Muutmiskanne Ä 50211102 / 4
-
07.12.2022Muutmiskanne Ä 50211102 / 3
-
19.10.2022Muutmiskanne Ä 50211102 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.12.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 31.10.2024 | Väikeettevõtja |