GalusMethod OÜ

Registrisse kantud 16611881
☆ Jälgi

GalusMethod OÜ (registrikood 16611881) on 2022. aastal asutatud osaühing, tegevusala muud mujal liigitamata tervishoiualad (EMTAK 86992). 2025. aasta müügitulu oli 150 eurot ja puhaskasum -784 eurot, bilansimaht 5 499 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 11.11.2022 (3 a 11 k) · 51-57 Upper Maynard Street, Trinity Gardens Unit 602, Vredehoek, Cape Town, 8001

Müügitulu 2025
150 €
↓ −92 % vs 2024
Puhaskasum 2025
-784 €
↓ −279 % vs 2024
Töötajad
–
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
Ei ole käibemaksukohustuslane
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 16.08.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Muud mujal liigitamata tervishoiualad
EMTAK 86992
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
5 499 €
↓ −12 % vs 2024
Omakapital 2025
5 499 €
↓ −12 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-2,5k02,5k5k7,5k10k202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal -522,7 % 2024: 23,6 %
Omakapitali tootlus (ROE) -14,3 % 2024: 7,0 %
Omakapitali osakaal varadest 100,0 % 2024: 100,0 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) – 2024: –
Müügitulu kasv −91,9 % 2024: −80,0 %
Näitaja, € 2025 2024 2023
Müügitulu 150 1 855 9 253
Puhaskasum -784 438 5 845
Käibevara 5 499 6 283 5 845
Põhivara – – –
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 5 499 6 283 5 845
Kohustised kokku 0 0 0
Omakapital 5 499 6 283 5 845
Kasumimarginaal -522,7 % 23,6 % 63,2 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 5 499 €
  • Käibevara 5 499 € · 100,0 %
Rahastus 5 499 €
  • Omakapital 5 499 € · 100,0 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised –
Kohustised ÷ bilansimaht 0,0 %
Põhivara osakaal bilansimahust 0,0 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Fanny Sylviane Marthe Galus
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 11.11.2022

Tegelikud kasusaajad

Fanny Sylviane Marthe Galus
Otsene osalus · Eesti · alates 11.11.2022

Osanikud

Fanny Sylviane Marthe Galus
2 500 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Isikute teised ettevõtted

51-57 Upper Maynard Street, Trinity Gardens Unit 602, Vredehoek, Cape Town, 8001

Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 3 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 55 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 05.12.2025
    Muutmiskanne Ä 50214916 / 7
  • 12.11.2025
    Muutmiskanne Ä 50214916 / 6
  • 03.12.2024
    Muutmiskanne Ä 50214916 / 5
  • 12.11.2024
    Muutmiskanne Ä 50214916 / 4
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 50214916 / 3
  • 01.02.2023
    Muutmiskanne Ä 50214916 / 2
  • 11.11.2022
    Esmakanne Ä 50214916

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 16.08.2026 Mikroettevõtja
2024 24.08.2025 Mikroettevõtja
2023 08.08.2024 Mikroettevõtja