OÜ Maplex Development
Registrisse kantud 16693181OÜ Maplex Development (registrikood 16693181) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elektripaigaldustööd (EMTAK 43211). 2025. aasta müügitulu oli 33 995 eurot ja puhaskasum 6 093 eurot, bilansimaht 11 733 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaupo Vaher. Juhatuse liige on Kaupo Vaher. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.03.2023 (3 a 7 k) · Tuulemaa tn 23, Tallinn, 10311
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 501 € · majandusaasta 01.03–28.02
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 501 €
- Majandusaasta
- 01.03 – 28.02
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elektripaigaldustööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 17,9 % | 2024: 18,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 55,5 % | 2024: 46,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,6 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +17,5 % | 2024: +7,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 33 995 | 28 942 | 26 837 |
| Puhaskasum | 6 093 | 5 261 | 14 379 |
| Käibevara | 11 733 | 11 392 | 14 380 |
| Põhivara | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 733 | 11 392 | 14 380 |
| Kohustised kokku | 748 | – | 0 |
| Omakapital | 10 985 | 11 392 | 14 380 |
| Kasumimarginaal | 17,9 % | 18,2 % | 53,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 733 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 748 € · 6,4 %
- Omakapital 10 985 € · 93,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 553 € | 594 € | 0 € | 1 |
| II kv 2026 | 553 € | 594 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 710 € | 758 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 2 515 € | 680 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 749 € | 799 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 368 € | 1 446 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 862 € | 918 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 776 € | 828 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 184 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 198 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 381 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
12.06.2024Muutmiskanne Ä 50223660 / 3
-
04.06.2024Muutmiskanne Ä 50223660 / M1
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50223660 / 2
-
13.03.2023Esmakanne Ä 50223660
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2026 | – | – |
| 2025 | 24.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.06.2024 | Väikeettevõtja |