HarMax OÜ
Registrisse kantud 16697167HarMax OÜ (registrikood 16697167) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tööjõurent (EMTAK 78201). 2025. aasta müügitulu oli 1 457 271 eurot ja puhaskasum 46 841 eurot, bilansimaht 503 756 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maksim Hvorov. Juhatuse liige on Maksim Hartšenkov. Maksuvõlg on 45 550,48 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.03.2023 (3 a 7 k) · Osmussaare tn 10, Tallinn, 13811
Registriandmed KMKR EE102597123 · osakapital 0 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102597123
- Osakapital
- 0 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööjõurent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 2024: 12,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 21,4 % | 2024: 82,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,5 % | 2024: 52,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 2,1 |
| Müügitulu kasv | +30,2 % | 2024: +107,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 457 271 | 1 119 364 | 539 038 |
| Puhaskasum | 46 841 | 141 934 | 30 428 |
| Käibevara | 489 136 | 321 489 | 145 778 |
| Põhivara | 14 620 | 6 925 | 3 869 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 503 756 | 328 414 | 149 647 |
| Kohustised kokku | 284 553 | 156 052 | 119 219 |
| Omakapital | 219 203 | 172 362 | 30 428 |
| Kasumimarginaal | 3,2 % | 12,7 % | 5,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 489 136 € · 97,1 %
- Põhivara 14 620 € · 2,9 %
- Lühiajalised kohustised 284 553 € · 56,5 %
- Omakapital 219 203 € · 43,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 166 672 € | 76 881 € | 408 235 € | 45 |
| II kv 2026 | 177 342 € | 60 555 € | 383 232 € | 47 |
| I kv 2026 | 165 652 € | 106 544 € | 380 131 € | 45 |
| IV kv 2025 | 206 250 € | 122 537 € | 452 166 € | 55 |
| III kv 2025 | 171 215 € | 97 406 € | 443 923 € | 62 |
| II kv 2025 | 91 815 € | 51 941 € | 271 963 € | 56 |
| I kv 2025 | 77 366 € | 36 919 € | 202 238 € | 37 |
| IV kv 2024 | 108 550 € | 52 563 € | 309 987 € | 36 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 55 557 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 25 627 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 46,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 40,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 136 078 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 095 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 45 550,48 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maksim Hvorov
- CleaRent OÜ Osanik Maksuvõlg
- Cleafor OÜ Osanik Maksuvõlg
- CleaService24 OÜ Osanik
- FrostExpress OÜ Juhatuse liige
- Workform OÜ Tegelik kasusaaja
- CleaMetalConstruction OÜ Tegelik kasusaaja
- CleaTeam OÜ Osanik
- CleaCafe OÜ Juhatuse liige
-
Maksim Hartšenkov
- CRL CleaRealEstate OÜ Osanik
- HartaxLine OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 78) 13 tk
- 17. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 78) 1 457 271 €
- 35. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 78) 1 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
14.04.2026Muutmiskanne Ä 50224103 / 4
-
06.04.2026Muutmiskanne Ä 50224103 / M2
-
11.03.2026Muutmiskanne Ä 50224103 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50224103 / 2
-
16.03.2023Esmakanne Ä 50224103
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.04.2024 | Väikeettevõtja |