CleaRent OÜ
Registrisse kantud 17136815CleaRent OÜ (registrikood 17136815) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tööjõurent (EMTAK 78201). 2025. aasta müügitulu oli 1 345 450 eurot ja puhaskasum 100 401 eurot, bilansimaht 306 674 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Maksim Hvorov. Juhatuse liige on Maksim Hvorov. Maksuvõlg on 40 703,84 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.12.2024 (1 a 10 k) · Paldiski mnt 75, Tallinn, 10614
Registriandmed KMKR EE102821284 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102821284
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tööjõurent
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,5 % | |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 100,0 % | |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,7 % | |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | |
| Müügitulu kasv | – |
| Näitaja, € | 2025 |
|---|---|
| Müügitulu | 1 345 450 |
| Puhaskasum | 100 401 |
| Käibevara | 215 693 |
| Põhivara | 90 981 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 306 674 |
| Kohustised kokku | 206 272 |
| Omakapital | 100 402 |
| Kasumimarginaal | 7,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 215 693 € · 70,3 %
- Põhivara 90 981 € · 29,7 %
- Lühiajalised kohustised 157 504 € · 51,4 %
- Pikaajalised kohustised 48 768 € · 15,9 %
- Omakapital 100 402 € · 32,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 67,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 29,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 191 029 € | 78 367 € | 598 150 € | 60 |
| II kv 2026 | 179 402 € | 70 565 € | 600 773 € | 67 |
| I kv 2026 | 116 800 € | 64 140 € | 452 855 € | 56 |
| IV kv 2025 | 148 324 € | 64 456 € | 381 055 € | 47 |
| III kv 2025 | 110 604 € | 56 853 € | 370 911 € | 46 |
| II kv 2025 | 92 960 € | 44 344 € | 307 896 € | 48 |
| I kv 2025 | 36 099 € | 15 739 € | 138 478 € | 34 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 16 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 63 676 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 26 122 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 31,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 199 383 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 837 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 40 703,84 €
- 29.09.2026 15 739,97 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Maksim Hvorov
- HarMax OÜ Osanik Maksuvõlg
- Cleafor OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- CleaService24 OÜ Tegelik kasusaaja
- FrostExpress OÜ Tegelik kasusaaja
- Workform OÜ Tegelik kasusaaja
- CleaProff OÜ Osanik
- CleaCafe OÜ Tegelik kasusaaja
- CleaTeam OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 78) 100,0 %
- 5. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 78) 17 päeva
- 20. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 78) 1 345 450 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.02.2026Muutmiskanne Ä 50271399 / 12
-
07.10.2025Muutmiskanne Ä 50271399 / 11
-
22.07.2025Muutmiskanne Ä 50271399 / 10
-
21.07.2025Muutmiskanne Ä 50271399 / 9
-
29.04.2025Muutmiskanne Ä 50271399 / 8
-
03.04.2025Muutmiskanne Ä 50271399 / 7
-
24.03.2025Muutmiskanne Ä 50271399 / 6
-
21.03.2025Muutmiskanne Ä 50271399 / 5
-
17.02.2025Muutmiskanne Ä 50271399 / 4
-
22.01.2025Muutmiskanne Ä 50271399 / 3
-
06.01.2025Muutmiskanne Ä 50271399 / 2
-
18.12.2024Esmakanne Ä 50271399
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 10.04.2026 | Väikeettevõtja |