Tramway OÜ
Registrisse kantud 16720541Tramway OÜ (registrikood 16720541) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva-Jõesuu linn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 136 219 eurot ja puhaskasum -35 864 eurot, bilansimaht 10 804 eurot. Juhatuse liikmed on Gleb Koksharov, Pavel Lipin. Maksuvõlg on 202,76 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.04.2023 (3 a 5 k) · Kudruküla tn 26, Narva-Jõesuu linn, 29022
Registriandmed KMKR EE102628296 · osakapital 0 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102628296
- Osakapital
- 0 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 2 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -26,3 % | 2024: 0,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -353,6 % | 2024: -82,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 14,5 |
| Müügitulu kasv | +64,9 % | 2024: −0,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 136 219 | 82 617 | 82 992 |
| Puhaskasum | -35 864 | 380 | -5 221 |
| Käibevara | 8 020 | 2 856 | 199 |
| Põhivara | 2 784 | 0 | 2 025 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 804 | 2 856 | 2 224 |
| Kohustised kokku | 49 009 | 5 197 | 4 945 |
| Omakapital | -38 205 | -2 341 | -2 721 |
| Kasumimarginaal | -26,3 % | 0,5 % | -6,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 020 € · 74,2 %
- Põhivara 2 784 € · 25,8 %
- Lühiajalised kohustised 10 129 € · 93,8 %
- Pikaajalised kohustised 38 880 € · 359,9 %
- Omakapital -38 205 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 453,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 25,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 18 395 € | 9 528 € | 104 222 € | 4 |
| II kv 2026 | 4 203 € | 3 805 € | 41 513 € | 20 |
| I kv 2026 | 5 227 € | 4 551 € | 22 174 € | 7 |
| IV kv 2025 | 8 407 € | 7 412 € | 28 018 € | 7 |
| III kv 2025 | 16 937 € | 10 341 € | 89 506 € | 9 |
| II kv 2025 | 134 € | 152 € | 8 007 € | 16 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 556 € | 1 028 € | 6 611 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 132 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 176 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 51,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 34 741 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 527 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 202,76 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Pavel Lipin
- Alfatom Hooldus osaühing Tegelik kasusaaja
- Alfatom Gaasi ja Soojuse Osaühing Juhatuse liige
- ALFATOM EHITUS AKTSIASELTS Juhatuse liige
- Tulundusühistu ALFATOM Juhatuse liige
- Mootorrattaklubi ROLLING FREEDOM Juhatuse liige
- Alfatom Kinnisvara OÜ Osanik
- Tramway Art MTÜ Juhatuse liige
- Hungerfest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Gleb Koksharov
- Movehome OÜ Osanik
- Customs Logistics OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKudruküla tn 26, Narva-Jõesuu linn, 29022
Tegevusload ja registreeringud (2)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 14. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Narva-Jõesuu linn 136 219 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 4 316 |
| Müük avalikule sektorile | 4 275 | 7 909 |
| Toetused kokku | 0 | 4 316 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- RAHANDUSMINISTEERIUM · maksed 1 190 €
- Integratsiooni SA · maksed 883 €
- Eesti Kunstiakadeemia SA · maksed 686 €
- Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 598 €
- VÄLISMINISTEERIUM · maksed 406 €
- Tartu Ülikool · maksed 268 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 202.76 €
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50226652 / 3
-
20.06.2023Muutmiskanne Ä 50226652 / 2
-
19.04.2023Esmakanne Ä 50226652
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 02.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.05.2024 | Mikroettevõtja |