Artchef OÜ
Registrisse kantud 16778256Artchef OÜ (registrikood 16778256) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 1 182 892 eurot ja puhaskasum -47 319 eurot, bilansimaht 518 817 eurot. Juhatuse liikmed on Vladislav Djatšuk, Domenik Djatšuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.07.2023 (3 a 3 k) · Liivalaia tn 34, Tallinn, 10132
Registriandmed KMKR EE102658059 · osakapital 2 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102658059
- Osakapital
- 2 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,0 % | 2024: -1,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -9,7 % | 2024: -0,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | +343,7 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 182 892 | 266 612 |
| Puhaskasum | -47 319 | -3 161 |
| Käibevara | 168 350 | 231 668 |
| Põhivara | 350 467 | 408 960 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 518 817 | 640 628 |
| Kohustised kokku | 569 297 | 643 789 |
| Omakapital | -50 480 | -3 161 |
| Kasumimarginaal | -4,0 % | -1,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 168 350 € · 32,4 %
- Põhivara 350 467 € · 67,6 %
- Lühiajalised kohustised 569 297 € · 109,7 %
- Omakapital -50 480 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 109,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 59 273 € | 31 120 € | 230 393 € | 11 |
| II kv 2026 | 43 061 € | 23 448 € | 279 200 € | 13 |
| I kv 2026 | 53 060 € | 24 964 € | 299 928 € | 11 |
| IV kv 2025 | 70 693 € | 36 457 € | 292 517 € | 13 |
| III kv 2025 | 71 806 € | 52 197 € | 209 001 € | 13 |
| II kv 2025 | 79 252 € | 58 707 € | 309 419 € | 18 |
| I kv 2025 | 87 207 € | 57 776 € | 416 100 € | 26 |
| IV kv 2024 | 3 877 € | 1 969 € | 74 409 € | 21 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 19 758 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 373 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 52,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 25,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 76 798 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 814 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vladislav Djatšuk
- Skyon Resto OÜ Juhatuse liige
- Mon Repos OÜ Tegelik kasusaaja
- Orange House OÜ Tegelik kasusaaja
- Maitse sepad OÜ Tegelik kasusaaja
- No OÜ Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing Gastronoomia Gild Juhatuse liige
- No-art OÜ Osanik
- Skychef OÜ Tegelik kasusaaja
-
Domenik Djatšuk
- Djatsuk OÜ Tegelik kasusaaja
- keedame OÜ Juhatuse liige
- naudime OÜ Juhatuse liige
- istume OÜ Osanik
- FD Invest OÜ Juhatuse liige
- mekutame OÜ Osanik
- GenZ Asutajad Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus 343,7 %
- 17. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 1 182 892 €
- 25. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 47 319 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 5 250 |
| Müük avalikule sektorile | 18 893 | 17 644 |
| Toetused kokku | 0 | 5 250 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Eesti Tervishoiu Pildipank · maksed 8 377 €
- Kaitsevägi · maksed 6 982 €
- Rae Vallavalitsus · maksed 1 897 €
- KAITSEMINISTEERIUM · maksed 903 €
- RIIGIKONTROLL · maksed 512 €
- KLIIMAMINISTEERIUM · maksed 223 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.07.2026Muutmiskanne Ä 50232813 / 5
-
25.03.2026Muutmiskanne Ä 50232813 / 4
-
03.03.2026Muutmiskanne Ä 50232813 / M1
-
18.12.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50232813 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50232813 / 2
-
17.07.2023Esmakanne Ä 50232813
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 07.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |