Ybil OÜ
Registrisse kantud 17006099Ybil OÜ (registrikood 17006099) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 616 666 eurot ja puhaskasum 539 244 eurot, bilansimaht 1 026 964 eurot. Juhatuse liikmed on Oliver Tatar, Kalev Reiljan. Maksuvõlg on 14 414,40 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.06.2024 (2 a 4 k) · Uus-Sadama tn 21, Tallinn, 10120
Registriandmed KMKR EE102747290 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102747290
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 87,4 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 99,4 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 52,8 % | 2024: 0,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 616 666 | – |
| Puhaskasum | 539 244 | 0 |
| Käibevara | 139 474 | 3 000 |
| Põhivara | 887 490 | 575 667 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 026 964 | 578 667 |
| Kohustised kokku | 484 720 | 575 667 |
| Omakapital | 542 244 | 3 000 |
| Kasumimarginaal | 87,4 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 139 474 € · 13,6 %
- Põhivara 887 490 € · 86,4 %
- Lühiajalised kohustised 53 053 € · 5,2 %
- Pikaajalised kohustised 431 667 € · 42,0 %
- Omakapital 542 244 € · 52,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 47,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 86,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 57 080 € | 48 735 € | 74 438 € | 4 |
| II kv 2026 | 77 586 € | 19 522 € | 284 154 € | 6 |
| I kv 2026 | 31 140 € | 15 787 € | 116 000 € | 3 |
| IV kv 2025 | 35 145 € | 14 401 € | 152 043 € | 2 |
| III kv 2025 | 42 710 € | 10 928 € | 165 500 € | 2 |
| II kv 2025 | 44 334 € | 10 589 € | 192 500 € | 1 |
| I kv 2025 | 11 569 € | 3 361 € | 60 667 € | 2 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 19 027 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 16 245 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 85,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 76,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 24 813 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 7 810 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 14 414,40 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Oliver Tatar
- ATV Transpordi Aktsiaselts Tegelik kasusaaja
- Hiiumaa Tenniseklubi Tegelik kasusaaja
- NEOTEL OÜ Juhatuse liige
- Olinvest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Kalev Reiljan
- MarkeDroid OÜ Osanik
- Astrec Data OÜ Tegelik kasusaaja
- Virtuaalinfra OÜ Tegelik kasusaaja
- Nargos OÜ Tegelik kasusaaja
- Eftigo OÜ Juhatuse liige
- H2B Nordic OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
Olinvest OÜ 80,33 %
-
aPajo Solutions OÜ 5,64 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 17. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Info ja side (EMTAK 62) 87,5 %
- 87. Kõige kauem maksuvõlas olnud ettevõtted · Info ja side 1 päeva
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 845 |
| Toetused kokku | 2 845 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 2 845 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 14414.4 €
-
04.05.2026Muutmiskanne Ä 50256601 / 3
-
17.09.2024Muutmiskanne Ä 50256601 / 2
-
11.06.2024Esmakanne Ä 50256601
-
03.06.2024Esmakanne Ä 50256601 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 31.03.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 02.06.2025 | Väikeettevõtja |