Isik äriregistris
Marko Palm
27 aktiivset rolli · seotud müügitulu kokku 102 523 759 € (2025) · omakapital kokku 22 192 685 €
- Tegelik kasusaaja · 25
- Juhatuse liige · 15
- Osanik · 9
Kuvatakse ainult äriregistri avalikud rollid ettevõtetes. Aadresse ja isikukoode Adre ei avalda.
Ärivõrgustik
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Võrgustik on suur — 27 ettevõtet. Allpool on 6 suurimat müügitulu järgi; kõik rollid on loendis.
Marko Palm
see isik · 27 ettevõtet
· näidatud 6 suurimat
A1M OÜ
99 236 313 €
müügitulu 2025
6 822 238 €omakapital
Juhatuse liige · alates 10.04.2017 · Tegelik kasusaaja · alates 04.09.2018
koos: Tarmo Lauring
OÜ Helicom
1 056 130 €
müügitulu 2025
9 966 364 €omakapital
Juhatuse liige · alates 17.10.1997 · Tegelik kasusaaja · alates 29.10.2018
koos: Olav Järve, Merike Palm
Next Golf OÜ
928 881 €
müügitulu 2025
121 784 €omakapital
Osanik 33,36 % · alates 01.09.2023 · Juhatuse liige · alates 13.12.2011 · Tegelik kasusaaja · alates 29.09.2018
koos: Andres Soo, Enrico Villo
Raudteevalitsuse villa OÜ
318 091 €
müügitulu 2025
720 956 €omakapital
Juhatuse liige · alates 30.01.2024 · Tegelik kasusaaja · alates 26.09.2018
koos: Merike Palm
OÜ Kookos Invest
280 188 €
müügitulu 2025
638 391 €omakapital
Osanik 100 % · alates 06.12.2024 · Juhatuse liige · alates 03.03.2015 · Tegelik kasusaaja · alates 04.09.2018
koos: Merike Palm
Aktsiaselts B-LAY
204 516 €
müügitulu 2025
1 848 095 €omakapital
Tegelik kasusaaja · alates 18.10.2018
koos: Enn Pääro
see isik ettevõte seotud isik
Sagedasimad kaasosalised
Inimesed, kellel on roll samades ettevõtetes — ühiste ettevõtete arv
Merike Palm
9 ühist
Tarmo Lauring
3 ühist
Andres Soo
3 ühist
Enrico Villo
3 ühist
Merlin Palm
3 ühist
Kaudsed osalused (16)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Ettevõtted, mida isiku ettevõtted omavad. Osalus on korrutatud läbi ahela ega tähenda otsest osanikuks olemist.
- Kiwie Group OÜ 100 %
- T13 EE OÜ 100 %
- Johnny Bloom’s Distilleries OÜ 50 %
- Rovus Holding OÜ 50 %
- Remmelga Invest OÜ 50 %
- Raudteevalitsuse villa OÜ 50 %
- Teine Nimi Holding OÜ 50 %
- Sunsky OÜ 50 %
- NORDIC TLC OÜ 50 %
- OÜ Helicom 40 %
- Võru Õlu OÜ 25,61 %
- Sillavaate OÜ 25 %
- A1M OÜ 19,76 %
- Pärnu Kesklinna Arendus OÜ 16,66 %
- PikkLai nurk OÜ 9,58 %
- Arena Holding OÜ 3,34 %
Praegused rollid (27)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)-
A1M OÜJuhatuse liige · alates 10.04.2017Tegelik kasusaaja · alates 04.09.201899 236 313 €müügitulu 20256 822 238 €omakapital
-
OÜ HelicomJuhatuse liige · alates 17.10.1997Tegelik kasusaaja · alates 29.10.20181 056 130 €müügitulu 20259 966 364 €omakapital
-
Next Golf OÜOsanik · 33,36 % · alates 01.09.2023Juhatuse liige · alates 13.12.2011Tegelik kasusaaja · alates 29.09.2018928 881 €müügitulu 2025121 784 €omakapital
-
Raudteevalitsuse villa OÜJuhatuse liige · alates 30.01.2024Tegelik kasusaaja · alates 26.09.2018318 091 €müügitulu 2025720 956 €omakapital
-
OÜ Kookos InvestOsanik · 100 % · alates 06.12.2024Juhatuse liige · alates 03.03.2015Tegelik kasusaaja · alates 04.09.2018280 188 €müügitulu 2025638 391 €omakapital
-
Aktsiaselts B-LAYTegelik kasusaaja · alates 18.10.2018204 516 €müügitulu 20251 848 095 €omakapital
-
PikkLai nurk OÜTegelik kasusaaja · alates 14.01.2024189 544 €müügitulu 20251 694 €omakapital
-
Arena Holding OÜTegelik kasusaaja · alates 22.04.2025163 084 €müügitulu 202534 783 €omakapital
-
Johnny Bloom’s Distilleries OÜJuhatuse liige · alates 19.07.2018139 117 €müügitulu 2025103 263 €omakapital
-
Mittetulundusühing Eesti PGAJuhatuse liige · alates 08.11.20173 450 €müügitulu 20253 233 €omakapital