Isik äriregistris

Üllar Tali

15 aktiivset rolli · seotud müügitulu kokku 14 261 226 € (2025) · omakapital kokku 60 246 785 €

  • Juhatuse liige · 14
  • Tegelik kasusaaja · 3
  • Osanik · 1

Kuvatakse ainult äriregistri avalikud rollid ettevõtetes. Aadresse ja isikukoode Adre ei avalda.

Ärivõrgustik

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Võrgustik on suur — 15 ettevõtet. Allpool on 6 suurimat müügitulu järgi; kõik rollid on loendis.

Üllar Tali
see isik · 15 ettevõtet · näidatud 6 suurimat
OÜ INF Sadama 11 4 923 000 € müügitulu 2025 20 479 000 €omakapital
Juhatuse liige · alates 08.02.2024
koos: Martti Talgre, Enn Pant
OÜ INF Liivalaia 1 562 000 € müügitulu 2025 4 707 000 €omakapital
Juhatuse liige · alates 05.04.2019
koos: Eve Pant, Martti Talgre
OÜ INF Kaldase 1 515 000 € müügitulu 2025 12 634 000 €omakapital
Juhatuse liige · alates 12.12.2014
koos: Ain Hanschmidt, Enn Pant
OÜ Lasnamäe Spordikeskus 1 419 000 € müügitulu 2025 174 000 €omakapital
Juhatuse liige · alates 18.07.2016
koos: Märten Tamla, Martti Talgre
OÜ INF Saue 966 000 € müügitulu 2025 6 121 000 €omakapital
Juhatuse liige · alates 08.02.2023
koos: Martti Talgre, Jaanus Sula
OÜ INF Communications 903 000 € müügitulu 2025 595 000 €omakapital
Juhatuse liige · alates 24.01.2023
koos: Eve Pant, Martti Talgre

see isik ettevõte seotud isik

Sagedasimad kaasosalised
Inimesed, kellel on roll samades ettevõtetes — ühiste ettevõtete arv
Enn Pant 11 ühist
Martti Talgre 7 ühist
Eve Pant 5 ühist
Ain Hanschmidt 2 ühist
Märten Tamla 2 ühist

Kaudsed osalused (1)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Ettevõtted, mida isiku ettevõtted omavad. Osalus on korrutatud läbi ahela ega tähenda otsest osanikuks olemist.

Praegused rollid (15)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)
  • OÜ INF Sadama 11
    Juhatuse liige · alates 08.02.2024
    4 923 000 €
    müügitulu 2025
    20 479 000 €
    omakapital
  • OÜ INF Liivalaia
    Juhatuse liige · alates 05.04.2019
    1 562 000 €
    müügitulu 2025
    4 707 000 €
    omakapital
  • OÜ INF Kaldase
    Juhatuse liige · alates 12.12.2014
    1 515 000 €
    müügitulu 2025
    12 634 000 €
    omakapital
  • OÜ Lasnamäe Spordikeskus
    Juhatuse liige · alates 18.07.2016
    1 419 000 €
    müügitulu 2025
    174 000 €
    omakapital
  • OÜ INF Saue
    Juhatuse liige · alates 08.02.2023
    966 000 €
    müügitulu 2025
    6 121 000 €
    omakapital
  • OÜ INF Communications
    Juhatuse liige · alates 24.01.2023
    903 000 €
    müügitulu 2025
    595 000 €
    omakapital
  • OÜ INF Tähesaju 9
    Juhatuse liige · alates 23.01.2023
    728 000 €
    müügitulu 2025
    333 000 €
    omakapital
  • OÜ INF Tennisekeskus
    Juhatuse liige · alates 21.03.2016
    666 000 €
    müügitulu 2025
    1 519 000 €
    omakapital
  • Laagri Tennisekeskus OÜ
    Juhatuse liige · alates 25.07.2014
    650 054 €
    müügitulu 2025
    1 528 587 €
    omakapital
  • Tallink - City Spordiklubi
    Juhatuse liige · alates 31.10.2018
    Tegelik kasusaaja · alates 23.10.2018
    556 711 €
    müügitulu 2025
    130 840 €
    omakapital