UÜ Mountains
Registrisse kantud 10799702UÜ Mountains (registrikood 10799702) on 2001. aastal asutatud usaldusühing, asukoht Kuressaare linn, tegevusala köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus (EMTAK 01131). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 1 979 449 eurot. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 26.11.2001 (24 a 10 k) · Turu tn 8, Kuressaare linn, 93813
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Usaldusühing
- Tegevusala
- Köögivilja- ja melonikasvatus, juurvilja- ja mugulviljakasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 100,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 0,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,7 % | 2024: 0,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: +50,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 60 | 40 | 38 | 30 | 20 | 15 |
| Puhaskasum | 0 | 60 | 40 | 38 | -2 115 | -1 753 | -76 |
| Käibevara | 21 001 | 1 985 524 | 20 211 | 54 651 | 1 620 635 | 415 382 | 2 725 915 |
| Põhivara | 1 958 448 | 0 | 1 965 979 | 1 965 979 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 979 449 | 1 985 524 | 1 986 190 | 2 020 630 | 1 620 635 | 415 382 | 2 725 915 |
| Kohustised kokku | 1 965 944 | 1 972 020 | 1 972 746 | 2 007 226 | 1 607 269 | 399 900 | 2 708 680 |
| Omakapital | 13 505 | 13 504 | 13 444 | 13 404 | 13 366 | 15 482 | 17 235 |
| Kasumimarginaal | – | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | -7 050,0 % | -8 765,0 % | -506,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 21 001 € · 1,1 %
- Põhivara 1 958 448 € · 98,9 %
- Lühiajalised kohustised 5 906 € · 0,3 %
- Pikaajalised kohustised 1 960 038 € · 99,0 %
- Omakapital 13 505 € · 0,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 99,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Andmeid ei ole avaldatud.
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Aivar Mäemets
- WiSo Engineering OÜ Tegelik kasusaaja
- Kastanikodud OÜ Juhatuse liige
- Evecon OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon Alaküla OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solarparks OÜ Tegelik kasusaaja
- Baltic Renewable Energy Platform OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solarparks 2 OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solar 415 OÜ Juhatuse liige
-
Marek Mägi
- WiSo Engineering OÜ Tegelik kasusaaja
- Kastanikodud OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon OÜ Tegelik kasusaaja
- Saarte Metsamajanduse OÜ Juhatuse liige
- Evecon Solarparks OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon Solarparks 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- Tervisepargi Kodud OÜ Tegelik kasusaaja
- Evecon Raju OÜ Tegelik kasusaaja
-
Metskond OÜ
- Kastanikodud OÜ Osanik
- UÜ Evecon Solar 221 Osanik
- UÜ Evecon Solar 420 Osanik
- Evecon Päike UÜ Osanik
- Solar Security UÜ Osanik
- UÜ Evecon Solar 401 Osanik
- Evecon Elekter UÜ Osanik
- Evecon Päikesefarm UÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
-
OÜ MMA 100 %
-
SilvInvest OÜ 50 %
-
-
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 30032894 / 9
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 30032894 / 8
-
04.12.2017Muutmiskanne Ä 30032894 / 7
-
15.08.2014Muutmiskanne Ä 30032894 / 6
-
17.11.2011Muutmiskanne Ä 30032894 / 5
-
28.07.2010Muutmiskanne Ä 30032894 / 4
-
01.07.2009Muutmiskanne Ä 32894 / 3
-
13.04.2009Muutmiskanne Ä 32894 / 2
-
19.02.2007Täiendav toimiku dokumentide kontroll Ä 32894 / M1
-
31.01.2007Senises registriosakonnas registrikaardi sulgemise märkus Ä 13152 / 3
-
29.01.2007Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne Ä 32894
-
24.01.2007Märkus Ä 13152 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 11.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 12.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 22.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2008 | – | – |
| 2007 | – | – |
| 2006 | – | – |
| 2005 | – | – |
| 2004 | – | – |
| 2003 | – | – |
| 2002 | – | – |