EfTEN SPV4 OÜ
Registrisse kantud 11647934EfTEN SPV4 OÜ (registrikood 11647934) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 842 299 eurot ja puhaskasum 268 845 eurot, bilansimaht 7 574 419 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: EFTEN REAL ESTATE FUND AS. Juhatuse liikmed on Tõnu Uustalu, Viljar Arakas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 20.05.2009 (17 a 4 k) · A. Lauteri tn 5, Tallinn, 10114
Registriandmed KMKR EE101304870 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101304870
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 31,9 % | 2024: 100,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,4 % | 2024: 20,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,4 % | 2024: 54,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,0 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | +0,6 % | 2024: +2,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 842 299 | 837 608 | 818 896 | 742 661 | 701 590 | 676 692 | 671 356 |
| Puhaskasum | 268 845 | 843 171 | 109 188 | 684 175 | 563 649 | 432 523 | 488 512 |
| Käibevara | 554 419 | 510 996 | 614 242 | 610 020 | 583 791 | 526 984 | 510 010 |
| Põhivara | 7 020 000 | 7 200 000 | 7 220 000 | 7 360 000 | 7 130 000 | 6 890 000 | 6 910 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 7 574 419 | 7 710 996 | 7 834 242 | 7 970 020 | 7 713 791 | 7 416 984 | 7 420 010 |
| Kohustised kokku | 3 376 839 | 3 493 261 | 4 062 678 | 3 150 644 | 3 237 590 | 3 330 432 | 3 437 981 |
| Omakapital | 4 197 580 | 4 217 735 | 3 771 564 | 4 819 376 | 4 476 201 | 4 086 552 | 3 982 029 |
| Kasumimarginaal | 31,9 % | 100,7 % | 13,3 % | 92,1 % | 80,3 % | 63,9 % | 72,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 554 419 € · 7,3 %
- Põhivara 7 020 000 € · 92,7 %
- Lühiajalised kohustised 140 145 € · 1,9 %
- Pikaajalised kohustised 3 236 694 € · 42,7 %
- Omakapital 4 197 580 € · 55,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 44,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 92,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 36 623 € | 0 € | 220 134 € | 0 |
| II kv 2026 | 187 472 € | 0 € | 234 620 € | 0 |
| I kv 2026 | 36 788 € | 0 € | 235 938 € | 0 |
| IV kv 2025 | 39 126 € | 0 € | 233 609 € | 0 |
| III kv 2025 | 40 439 € | 0 € | 236 485 € | 0 |
| II kv 2025 | 118 302 € | 0 € | 252 169 € | 0 |
| I kv 2025 | 35 808 € | 0 € | 253 570 € | 0 |
| IV kv 2024 | 36 577 € | 0 € | 236 153 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 12 208 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 73 378 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Viljar Arakas
- Invego Uus-Järveküla OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN Kristiine OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN Capital AS Tegelik kasusaaja
- EfTEN Sky OÜ Juhatuse liige
- Magistral Kaubanduskeskuse OÜ Juhatuse liige
- EfTEN SPV12 OÜ Tegelik kasusaaja
- Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4 Tegelik kasusaaja
- EfTEN Marienthal OÜ Tegelik kasusaaja
-
Tõnu Uustalu
- EfTEN Kristiine OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN Sky OÜ Juhatuse liige
- Magistral Kaubanduskeskuse OÜ Juhatuse liige
- EfTEN SPV12 OÜ Juhatuse liige
- Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4 Tegelik kasusaaja
- EfTEN Marienthal OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN SPV7 OÜ Juhatuse liige
- Usaldusfond EfTEN Special Opportunities Fund Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: EFTEN REAL ESTATE FUND AS
- Magistral Kaubanduskeskuse OÜ Osanik
- EfTEN SPV12 OÜ Osanik
- EfTEN SPV7 OÜ Osanik
- EfTEN SPV17 OÜ Osanik
- EfTEN SPV3 OÜ Osanik
- EfTEN Tänassilma OÜ Osanik
- EfTEN SPV6 OÜ Osanik
- EfTEN Härgmäe OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku F. R. Kreutzwaldi tn 5aL.ÕV.LV-199101 · alates 01.11.2008
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 28. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Kinnisvara 760 826 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 760 826 | 1 193 308 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 760 826 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubVaravalitsemise ettevõte
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10129477 / 10
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10129477 / 9
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 10129477 / 8
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10129477 / 7
-
13.12.2011Muutmiskanne Ä 10129477 / 6
-
24.08.2011Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10129477 / 5
-
11.11.2010Muutmiskanne Ä 10129477 / 4
-
29.12.2009Muutmiskanne Ä 129477 / 3
-
18.12.2009Muutmiskanne Ä 129477 / 2
-
20.05.2009Esmakanne Ä 129477
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 21.04.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 28.05.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 04.04.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 06.04.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 18.05.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 10.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 02.07.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |