EfTEN Sky OÜ
Registrisse kantud 12787459EfTEN Sky OÜ (registrikood 12787459) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 4 666 245 eurot ja puhaskasum 2 149 068 eurot, bilansimaht 70 601 969 eurot. Ettevõtte ainuomanik on EfTEN Kinnisvarafond II AS. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Tõnu Uustalu, Viljar Arakas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.01.2015 (11 a 8 k) · A. Lauteri tn 5, Tallinn, 10114
Registriandmed KMKR EE101769224 · osakapital 15 002 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101769224
- Osakapital
- 15 002 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 46,1 % | 2024: 69,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,0 % | 2024: 10,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 38,1 % | 2024: 39,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 102,9 | 2024: 66,7 |
| Müügitulu kasv | +9,0 % | 2024: +10,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +50,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 666 245 | 4 279 440 | 3 885 950 | 1 887 568 | 178 191 | 604 865 | 4 012 977 |
| Puhaskasum | 2 149 068 | 2 987 613 | 52 369 | 300 393 | -1 303 305 | -9 335 597 | 3 682 213 |
| Käibevara | 4 482 921 | 5 326 017 | 3 161 813 | 912 373 | 645 647 | 5 477 294 | 6 331 285 |
| Põhivara | 66 119 048 | 65 694 150 | 64 602 460 | 66 090 783 | 60 255 951 | 44 895 266 | 54 383 408 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 70 601 969 | 71 020 167 | 67 764 273 | 67 003 156 | 60 901 598 | 50 372 560 | 60 714 693 |
| Kohustised kokku | 43 684 396 | 42 940 662 | 42 282 382 | 41 573 634 | 35 772 469 | 23 940 126 | 24 946 662 |
| Omakapital | 26 917 573 | 28 079 505 | 25 481 891 | 25 429 522 | 25 129 129 | 26 432 434 | 35 768 031 |
| Kasumimarginaal | 46,1 % | 69,8 % | 1,3 % | 15,9 % | -731,4 % | -1 543,4 % | 91,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 482 921 € · 6,3 %
- Põhivara 66 119 048 € · 93,7 %
- Lühiajalised kohustised 43 574 € · 0,1 %
- Pikaajalised kohustised 43 640 822 € · 61,8 %
- Omakapital 26 917 573 € · 38,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 102,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 61,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 93,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 438 966 € | 0 € | 2 030 703 € | 0 |
| II kv 2026 | 965 776 € | 0 € | 1 266 367 € | 0 |
| I kv 2026 | 126 028 € | 0 € | 618 013 € | 0 |
| IV kv 2025 | 318 669 € | 0 € | 1 392 659 € | 0 |
| III kv 2025 | 425 973 € | 0 € | 2 023 707 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 082 840 € | 0 € | 1 306 871 € | 0 |
| I kv 2025 | 190 878 € | 0 € | 962 382 € | 0 |
| IV kv 2024 | 267 853 € | 0 € | 1 322 763 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 146 322 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 21,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 676 901 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Viljar Arakas
- Invego Uus-Järveküla OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN Kristiine OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN Capital AS Juhatuse liige
- Magistral Kaubanduskeskuse OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN SPV12 OÜ Tegelik kasusaaja
- Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4 Tegelik kasusaaja
- EfTEN Marienthal OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN SPV7 OÜ Tegelik kasusaaja
-
Tõnu Uustalu
- EfTEN Kristiine OÜ Tegelik kasusaaja
- Magistral Kaubanduskeskuse OÜ Juhatuse liige
- EfTEN SPV12 OÜ Juhatuse liige
- Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4 Tegelik kasusaaja
- EfTEN Marienthal OÜ Juhatuse liige
- EfTEN SPV7 OÜ Juhatuse liige
- Usaldusfond EfTEN Special Opportunities Fund Tegelik kasusaaja
- EfTEN SPV17 OÜ Juhatuse liige
-
EfTEN Kinnisvarafond II AS
- EfTEN Marienthal OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| HMP Hotellid OÜ | 46 % | 1 150 € | 01.09.2023 | 18 782 106 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Osalused ja nende osalused (1)
-
HMP Hotellid OÜ 46 %
Skeem
LEI 485100003RITSCSLCD64 · lapsed
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 42. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 70 601 969 €
- 63. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Kinnisvara 35,2 %
- 68. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 26 917 573 €
- 93. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 2 149 068 €
- 99. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kinnisvara 4 666 245 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.04.2024Muutmiskanne Ä 50001283 / 10
-
25.03.2024Muutmiskanne Ä 50001283 / M1
-
27.06.2022Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50001283 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 50001283 / 8
-
09.12.2017Muutmiskanne Ä 50001283 / 7
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 50001283 / 6
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 50001283 / 5
-
23.07.2015Muutmiskanne Ä 50001283 / 4
-
02.06.2015Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile) Ä 50001283 / 3
-
10.02.2015Muutmiskanne Ä 50001283 / 2
-
23.01.2015Esmakanne Ä 50001283
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.03.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 15.04.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 28.03.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 06.04.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 10.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 02.07.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |