EfTEN Marienthal OÜ
Registrisse kantud 14426926EfTEN Marienthal OÜ (registrikood 14426926) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 2 024 985 eurot ja puhaskasum 1 559 329 eurot, bilansimaht 22 819 423 eurot. Ettevõtte ainuomanik on EfTEN Kinnisvarafond II AS. Juhatuse liikmed on Tõnu Uustalu, Viljar Arakas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.02.2018 (8 a 8 k) · A. Lauteri tn 5, Tallinn, 10114
Registriandmed KMKR EE102047592 · osakapital 3 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102047592
- Osakapital
- 3 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 77,0 % | 2024: 37,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,5 % | 2024: 8,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,4 % | 2024: 38,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,3 | 2024: 0,6 |
| Müügitulu kasv | +3,5 % | 2024: +15,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +0,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 024 985 | 1 956 793 | 1 695 206 | 1 659 585 | 1 726 202 | 1 949 997 | 2 064 202 |
| Puhaskasum | 1 559 329 | 737 654 | -2 366 538 | -540 113 | 1 849 884 | -151 790 | 1 598 173 |
| Käibevara | 1 179 423 | 912 796 | 532 628 | 1 990 110 | 1 209 533 | 2 844 883 | 1 807 625 |
| Põhivara | 21 640 000 | 21 170 000 | 21 240 000 | 22 970 000 | 24 160 000 | 23 530 563 | 25 191 532 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 22 819 423 | 22 082 796 | 21 772 628 | 24 960 110 | 25 369 533 | 26 375 446 | 26 999 157 |
| Kohustised kokku | 13 374 628 | 13 685 330 | 14 112 816 | 14 386 760 | 13 740 070 | 14 095 867 | 14 567 788 |
| Omakapital | 9 444 795 | 8 397 466 | 7 659 812 | 10 573 350 | 11 629 463 | 12 279 579 | 12 431 369 |
| Kasumimarginaal | 77,0 % | 37,7 % | -139,6 % | -32,5 % | 107,2 % | -7,8 % | 77,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 179 423 € · 5,2 %
- Põhivara 21 640 000 € · 94,8 %
- Lühiajalised kohustised 504 854 € · 2,2 %
- Pikaajalised kohustised 12 869 774 € · 56,4 %
- Omakapital 9 444 795 € · 41,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 58,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 94,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 115 405 € | 0 € | 636 689 € | 0 |
| II kv 2026 | 326 160 € | 0 € | 688 783 € | 0 |
| I kv 2026 | 116 233 € | 0 € | 697 782 € | 0 |
| IV kv 2025 | 131 540 € | 0 € | 660 326 € | 0 |
| III kv 2025 | 116 557 € | 0 € | 635 914 € | 0 |
| II kv 2025 | 245 603 € | 0 € | 691 403 € | 0 |
| I kv 2025 | 114 049 € | 5 352 € | 703 133 € | 0 |
| IV kv 2024 | 98 283 € | 3 134 € | 644 328 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 38 468 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 212 230 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Viljar Arakas
- Invego Uus-Järveküla OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN Kristiine OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN Capital AS Tegelik kasusaaja
- EfTEN Sky OÜ Juhatuse liige
- Magistral Kaubanduskeskuse OÜ Juhatuse liige
- EfTEN SPV12 OÜ Juhatuse liige
- Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4 Tegelik kasusaaja
- EfTEN SPV7 OÜ Juhatuse liige
-
Tõnu Uustalu
- EfTEN Kristiine OÜ Osanik
- EfTEN Sky OÜ Juhatuse liige
- Magistral Kaubanduskeskuse OÜ Juhatuse liige
- EfTEN SPV12 OÜ Juhatuse liige
- Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4 Tegelik kasusaaja
- EfTEN SPV7 OÜ Juhatuse liige
- Usaldusfond EfTEN Special Opportunities Fund Tegelik kasusaaja
- EfTEN SPV17 OÜ Juhatuse liige
-
EfTEN Kinnisvarafond II AS
- EfTEN Sky OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 291. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · kogu Eesti 77,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 262 600 | 384 448 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Erihoolekande ja Rehabilitatsiooni Keskus · maksed 169 325 €
- SA Kutsekoda · maksed 93 275 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50087487 / 4
-
17.04.2018Muutmiskanne Ä 50087487 / 3
-
28.02.2018Muutmiskanne Ä 50087487 / 2
-
16.02.2018Muutmiskanne Ä 50087487 / M1
-
09.02.2018Esmakanne Ä 50087487
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.03.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 02.05.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 03.04.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 06.04.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 15.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 10.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |