OÜ Vindor
Registrisse kantud 11966450OÜ Vindor (registrikood 11966450) on 2010. aastal asutatud osaühing, asukoht Keava alevik, tegevusala puituste ja -akende tootmine (EMTAK 16251). 2025. aasta müügitulu oli 30 776 854 eurot ja puhaskasum 5 886 801 eurot, bilansimaht 34 295 013 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Combiwood Grupp OÜ. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Janek Antipin, Taavi Türner, Ullabritt Murumaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.07.2010 (16 a 3 k) · Koogimäe tee 7, Keava alevik, 79005
Registriandmed KMKR EE101381903 · osakapital 2 550 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101381903
- Osakapital
- 2 550 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Puituste ja -akende tootmine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,1 % | 2024: 14,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,2 % | 2024: 20,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,0 % | 2024: 64,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | +10,3 % | 2024: +5,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 776 854 | 27 908 904 | 26 417 387 | 40 369 402 | 39 134 201 | 27 889 645 | 28 162 050 |
| Puhaskasum | 5 886 801 | 3 913 988 | 2 787 463 | 10 567 118 | 12 907 325 | 7 283 089 | 5 198 568 |
| Käibevara | 12 803 347 | 9 810 151 | 7 261 885 | 7 848 120 | 10 331 336 | 6 073 961 | 8 519 915 |
| Põhivara | 21 491 666 | 20 796 140 | 22 549 249 | 24 193 303 | 21 840 495 | 18 095 209 | 14 687 722 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 34 295 013 | 30 606 291 | 29 811 134 | 32 041 423 | 32 171 831 | 24 169 170 | 23 207 637 |
| Kohustised kokku | 8 906 599 | 11 024 046 | 6 740 375 | 8 445 791 | 11 768 090 | 9 240 906 | 9 937 245 |
| Omakapital | 25 388 414 | 19 582 245 | 23 070 759 | 23 595 632 | 20 403 741 | 14 928 264 | 13 270 392 |
| Kasumimarginaal | 19,1 % | 14,0 % | 10,6 % | 26,2 % | 33,0 % | 26,1 % | 18,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 803 347 € · 37,3 %
- Põhivara 21 491 666 € · 62,7 %
- Lühiajalised kohustised 4 843 292 € · 14,1 %
- Pikaajalised kohustised 4 063 307 € · 11,8 %
- Omakapital 25 388 414 € · 74,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 26,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 62,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 358 999 € | 8 691 581 € | 114 |
| II kv 2026 | 0 € | 342 261 € | 9 146 491 € | 117 |
| I kv 2026 | 0 € | 330 824 € | 7 570 479 € | 115 |
| IV kv 2025 | 0 € | 339 507 € | 9 697 354 € | 110 |
| III kv 2025 | 0 € | 446 551 € | 8 132 079 € | 115 |
| II kv 2025 | 0 € | 375 757 € | 9 273 738 € | 130 |
| I kv 2025 | 447 337 € | 366 406 € | 7 718 257 € | 119 |
| IV kv 2024 | 0 € | 329 909 € | 9 203 049 € | 110 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 119 666 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 2 897 194 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 019 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Janek Antipin
- Combiforest OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Combiwood Tegelik kasusaaja
- Combimill Sakala OÜ Juhatuse liige
- ECOBIRCH AS Juhatuse liige
- aktsiaselts TOFTAN Tegelik kasusaaja
- Combimill Reopalu OÜ Juhatuse liige
- VinCom OÜ Juhatuse liige
- AS PUIT-PROFIIL Juhatuse liige
-
Ullabritt Murumaa
- Combiforest OÜ Juhatuse liige
- OÜ Combiwood Juhatuse liige
- Combimill Sakala OÜ Juhatuse liige
- Combimill Reopalu OÜ Juhatuse liige
- VinCom OÜ Juhatuse liige
- AS PUIT-PROFIIL Tegelik kasusaaja
- Iriscorp Transport OÜ Juhatuse liige
- Combistock OÜ Juhatuse liige
-
Combiwood Grupp OÜ
- Combiforest OÜ Osanik
- OÜ Combiwood Osanik
- Combimill Sakala OÜ Osanik
- Zero Terrain OÜ Osanik
- project spruce OÜ Osanik
-
Taavi Türner
- TT Equity OÜ Osanik
- OÜ Boskewood Tegelik kasusaaja
- M11 Ventures OÜ Tegelik kasusaaja
- Woodshark OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 28.09.2017
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| VinCom OÜ | 28,72 % | 1 250 € | 15.09.2023 | 23 222 939 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (21)
-
Combiwood Grupp OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
VinCom OÜ 28,72 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISKeskkonnaload (KOTKAS)
-
Saasteainete viimine paiksest heiteallikast välisõhku Koogimäe tee 7L.ÕV/327737 · alates 14.11.2022
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Rapla maakond 5 886 801 €
- 1. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kehtna vald 13 tk
- 1. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kehtna vald 46 721 €
- 1. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Kehtna vald 5 tk
- 2. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Kehtna vald 30 776 854 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
11.06.2024Muutmiskanne Ä 30043911 / 13
-
28.05.2024Muutmiskanne Ä 30043911 / M1
-
01.02.2024Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 30043911 / 12
-
14.09.2023Muutmiskanne Ä 30043911 / 11
-
06.10.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30043911 / 10
-
29.09.2022Muutmiskanne Ä 30043911 / 9
-
01.04.2019Kommertspandi avamiskanne K 30043911 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30043911 / 7
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 30043911 / 6
-
28.09.2017Muutmiskanne Ä 30043911 / 5
-
07.10.2015Kommertspandi avamiskanne K 30043911 / 4
-
17.12.2013Muutmiskanne Ä 30043911 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 08.08.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 11.08.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 19.10.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 24.11.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 06.11.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |