Zero Terrain OÜ
Registrisse kantud 14010321Zero Terrain OÜ (registrikood 14010321) on 2016. aastal asutatud osaühing, asukoht Paldiski linn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 1 157 882 eurot ja puhaskasum 162 808 eurot, bilansimaht 18 892 958 eurot. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liige on Peep Siitam. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.03.2016 (10 a 7 k) · Rae tn 38, Paldiski linn, 76806
Registriandmed KMKR EE102513495 · osakapital 7 035 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102513495
- Osakapital
- 7 035 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,1 % | 2024: -40,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,0 % | 2024: -3,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,5 % | 2024: 85,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,5 | 2024: 12,2 |
| Müügitulu kasv | −7,0 % | 2024: +269,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 157 882 | 1 245 154 | 337 434 | 107 983 | 31 889 | – | – |
| Puhaskasum | 162 808 | -505 368 | -100 706 | 121 374 | 14 960 | 16 776 | 14 299 |
| Käibevara | 3 549 253 | 5 950 199 | 10 268 083 | 1 008 612 | 865 101 | 165 450 | 67 386 |
| Põhivara | 15 343 705 | 12 953 871 | 8 629 671 | 4 729 627 | 2 579 551 | 1 694 478 | 958 465 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 18 892 958 | 18 904 070 | 18 897 754 | 5 738 239 | 3 444 652 | 1 859 928 | 1 025 851 |
| Kohustised kokku | 2 548 054 | 2 721 974 | 2 210 291 | 2 825 731 | 1 853 517 | 1 483 753 | 666 452 |
| Omakapital | 16 344 904 | 16 182 096 | 16 687 463 | 2 912 508 | 1 591 135 | 376 175 | 359 399 |
| Kasumimarginaal | 14,1 % | -40,6 % | -29,8 % | 112,4 % | 46,9 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 549 253 € · 18,8 %
- Põhivara 15 343 705 € · 81,2 %
- Lühiajalised kohustised 173 428 € · 0,9 %
- Pikaajalised kohustised 2 374 626 € · 12,6 %
- Omakapital 16 344 904 € · 86,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 13,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 81,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 123 687 € | 86 066 € | 226 126 € | 6 |
| II kv 2026 | 122 793 € | 87 218 € | 252 778 € | 7 |
| I kv 2026 | 155 115 € | 114 655 € | 312 790 € | 7 |
| IV kv 2025 | 157 831 € | 117 365 € | 265 717 € | 8 |
| III kv 2025 | 129 126 € | 111 379 € | 252 531 € | 9 |
| II kv 2025 | 227 189 € | 151 814 € | 401 116 € | 9 |
| I kv 2025 | 218 806 € | 153 358 € | 406 730 € | 12 |
| IV kv 2024 | 341 728 € | 137 964 € | 1 153 909 € | 13 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 41 229 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 28 689 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 69,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 54,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 75 375 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 9 195 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Combiwood Grupp OÜ
- Combiforest OÜ Osanik
- OÜ Combiwood Osanik
- Combimill Sakala OÜ Osanik
- OÜ Vindor Osanik
- project spruce OÜ Osanik
-
Omanikukonto: WARMESTON OÜ
- Iriscorp Transport OÜ Osanik
- Combitrans OÜ Osanik
- Ardor OÜ Osanik
- TIMBERSTOCK OÜ Osanik
- osaühing Raja KT Osanik
- 1MT Nation OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Sunly AS
- Sunly Retail OÜ Osanik
- Sunly Hz OÜ Osanik
- Rexplorer OÜ Osanik
- Sunly Offshore Wind OÜ Osanik
- Vederobalt OÜ Osanik
- Sunly Startup OÜ Osanik
- Sunly Innovation 2 OÜ Osanik
- Sunly Sync OÜ Osanik
-
OÜ Black Box
- Metro Capital OÜ Osanik
- Scrubin OÜ Osanik
- ÖÖD Hötels Laheranna OÜ Osanik
- Sundog Ventures OÜ Osanik
- OÜ Magister Morum Osanik
- C-box OÜ Osanik
- Sunly Innovation 2 OÜ Osanik
- Osaühing Jõelähtme Arendusgrupp Osanik
-
AS Alexela
- Alexela rePower OÜ Osanik
- Eesti Biogaas OÜ Osanik
- MultiCharge OÜ Osanik
- Pakrineeme Sadama OÜ Osanik
- Hamina LNG Investeeringud OÜ Osanik
-
Sunly Innovation OÜ
- Smart Load Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
- GridIO 2.0 OÜ Osanik Maksuvõlg
- Sol Navitas OÜ Osanik Maksuvõlg
- Electric Beast Global OÜ Osanik Likvideerimisel
- Sunly Innovation OÜ Osanik
- OÜ Skeleton Technologies Group Osanik
- Ubik Solutions OÜ Osanik
- Gaasijaam OÜ Osanik
-
Peep Siitam
- MapPartner OÜ Osanik Maksuvõlg
- TEAM PALDISKI OÜ Tegelik kasusaaja
- Vool OÜ Juhatuse liige
- OÜ Energiasalv Juhatuse liige
- Energiasalv Pakri OÜ Tegelik kasusaaja
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 29.03.2022
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Energiasalv Pakri OÜ | 100 % | 2 550 € | 23.05.2024 | – |
| OÜ Energiasalv | 100 % | 2 500 € | 23.05.2024 | – |
| TEAM PALDISKI OÜ | 12,50 % | 3 750 € | 23.05.2024 | 36 000 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (35)
Näita kõiki (35)
-
AS Alexela 32,08 %
-
Sunly Innovation OÜ 18,48 %
-
Vool OÜ 18,48 %
-
Sunly AS 13,60 %
-
Combiwood Grupp OÜ 13,53 %
-
Warmeston OÜ 2,70 %
-
OÜ Black Box 1,12 %
Osalused ja nende osalused (3)
-
Energiasalv Pakri OÜ 100 %
-
OÜ Energiasalv 100 %
-
TEAM PALDISKI OÜ 12,50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 6. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Lääne-Harju vald 16 344 904 €
- 8. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Lääne-Harju vald 18 892 958 €
- 12. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Lääne-Harju vald 18 090 €
- 14. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Lääne-Harju vald 14,1 %
- 14. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Lääne-Harju vald 3 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 593 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Ettevõtluse ja Innovatsiooni SA · maksed 593 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
02.03.2026Muutmiskanne Ä 50024952 / 17
-
27.06.2024Muutmiskanne Ä 50024952 / 16
-
23.05.2024Muutmiskanne Ä 50024952 / 15
-
11.07.2023Muutmiskanne Ä 50024952 / 14
-
15.03.2023Muutmiskanne Ä 50024952 / 13
-
29.03.2022Muutmiskanne Ä 50024952 / 12
-
22.03.2022Muutmiskanne Ä 50024952 / 11
-
01.02.2022Muutmiskanne Ä 50024952 / 10
-
21.01.2022Muutmiskanne Ä 50024952 / M4
-
17.01.2022Muutmiskanne Ä 50024952 / 9
-
06.05.2019Muutmiskanne Ä 50024952 / 8
-
29.04.2019Muutmiskanne Ä 50024952 / M3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 16.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.04.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |