EfTEN SPV8 OÜ
Registrisse kantud 12308499EfTEN SPV8 OÜ (registrikood 12308499) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 1 561 046 eurot ja puhaskasum 707 757 eurot, bilansimaht 21 817 847 eurot. Ettevõtte ainuomanik on EfTEN SPV7 OÜ. Juhatuse liikmed on Tõnu Uustalu, Viljar Arakas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 02.07.2012 (14 a 3 k) · A. Lauteri tn 5, Tallinn, 10114
Registriandmed KMKR EE101550873 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101550873
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 45,3 % | 2024: 157,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 6,6 % | 2024: 22,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 49,4 % | 2024: 48,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 35,8 | 2024: 16,2 |
| Müügitulu kasv | +2,5 % | 2024: +2,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 561 046 | 1 522 972 | 1 485 827 | 1 449 587 | 1 414 236 | 1 379 748 | 1 346 093 |
| Puhaskasum | 707 757 | 2 394 542 | 248 908 | 2 271 358 | 1 950 289 | 824 175 | 726 438 |
| Käibevara | 1 053 665 | 965 418 | 1 168 498 | 1 059 515 | 819 693 | 882 283 | 853 850 |
| Põhivara | 20 764 182 | 20 690 000 | 20 400 000 | 20 990 000 | 19 200 847 | 17 441 977 | 17 353 874 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 21 817 847 | 21 655 418 | 21 568 498 | 22 049 515 | 20 020 540 | 18 324 260 | 18 207 724 |
| Kohustised kokku | 11 029 404 | 11 059 732 | 12 552 354 | 12 551 279 | 12 251 662 | 11 910 671 | 11 892 310 |
| Omakapital | 10 788 443 | 10 595 686 | 9 016 144 | 9 498 236 | 7 768 878 | 6 413 589 | 6 315 414 |
| Kasumimarginaal | 45,3 % | 157,2 % | 16,8 % | 156,7 % | 137,9 % | 59,7 % | 54,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 053 665 € · 4,8 %
- Põhivara 20 764 182 € · 95,2 %
- Lühiajalised kohustised 29 404 € · 0,1 %
- Pikaajalised kohustised 11 000 000 € · 50,4 %
- Omakapital 10 788 443 € · 49,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 35,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 50,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 95,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 92 915 € | 0 € | 400 647 € | 0 |
| II kv 2026 | 295 330 € | 0 € | 401 031 € | 0 |
| I kv 2026 | 90 076 € | 0 € | 398 120 € | 0 |
| IV kv 2025 | 99 611 € | 0 € | 391 882 € | 0 |
| III kv 2025 | 87 675 € | 0 € | 390 737 € | 0 |
| II kv 2025 | 218 910 € | 0 € | 391 516 € | 0 |
| I kv 2025 | 83 621 € | 0 € | 388 136 € | 0 |
| IV kv 2024 | 79 890 € | 0 € | 380 743 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 30 972 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,2 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 133 549 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Viljar Arakas
- Invego Uus-Järveküla OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN Kristiine OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN Capital AS Tegelik kasusaaja
- EfTEN Sky OÜ Juhatuse liige
- Magistral Kaubanduskeskuse OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN SPV12 OÜ Juhatuse liige
- Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4 Tegelik kasusaaja
- EfTEN Marienthal OÜ Tegelik kasusaaja
-
Tõnu Uustalu
- EfTEN Kristiine OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN Sky OÜ Juhatuse liige
- Magistral Kaubanduskeskuse OÜ Juhatuse liige
- EfTEN SPV12 OÜ Juhatuse liige
- Usaldusfond EfTEN Real Estate Fund 4 Tegelik kasusaaja
- EfTEN Marienthal OÜ Tegelik kasusaaja
- EfTEN SPV7 OÜ Juhatuse liige
- Usaldusfond EfTEN Special Opportunities Fund Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (2)
-
EfTEN SPV7 OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubVaravalitsemise ettevõte
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10171003 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10171003 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10171003 / 3
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10171003 / 2
-
02.07.2012Esmakanne Ä 10171003
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.04.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 29.04.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 25.04.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 19.05.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 14.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 18.09.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |