OÜ Ehitustrust
Registrisse kantud 12310585OÜ Ehitustrust (registrikood 12310585) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 69 244 789 eurot ja puhaskasum 5 312 042 eurot, bilansimaht 33 913 394 eurot. Ettevõttel on osalus 5 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Kaido Somelar, Marko Raudsik, Omanikukonto: Alar Jõgi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.07.2012 (14 a 3 k) · Paju tn 2, Tartu linn, 50603
Registriandmed KMKR EE101554989 · osakapital 200 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101554989
- Osakapital
- 200 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 2024: 7,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 25,8 % | 2024: 30,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 60,7 % | 2024: 59,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,6 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | +8,7 % | 2024: +5,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +10,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 69 244 789 | 63 683 550 | 60 470 911 | 46 052 899 | 34 923 785 | 41 651 484 | 57 019 294 |
| Puhaskasum | 5 312 042 | 4 964 017 | 4 820 244 | 1 293 053 | 300 313 | 800 744 | 1 607 568 |
| Käibevara | 20 815 662 | 17 252 879 | 25 304 369 | 11 469 481 | 8 962 678 | 12 988 212 | 12 586 738 |
| Põhivara | 13 097 732 | 9 880 756 | 5 827 122 | 5 652 631 | 3 955 972 | 3 502 999 | 3 392 416 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 33 913 394 | 27 133 635 | 31 131 491 | 17 122 112 | 12 918 650 | 16 491 211 | 15 979 154 |
| Kohustised kokku | 13 317 883 | 11 093 566 | 17 823 939 | 8 259 804 | 5 234 395 | 8 982 569 | 8 895 256 |
| Omakapital | 20 595 511 | 16 040 069 | 13 307 552 | 8 862 308 | 7 684 255 | 7 508 642 | 7 083 898 |
| Kasumimarginaal | 7,7 % | 7,8 % | 8,0 % | 2,8 % | 0,9 % | 1,9 % | 2,8 % |
Kontsern 2019–2025 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 115 084 756 | 90 896 212 | 90 830 719 | 69 753 170 | 55 776 421 | 61 436 685 | 71 333 057 |
| Puhaskasum | 8 156 866 | 6 538 844 | 6 939 526 | 2 040 117 | -117 663 | 259 306 | 1 499 883 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 47 879 761 | 39 131 084 | 40 433 870 | 22 188 300 | 16 610 614 | 20 565 687 | 19 855 750 |
| Kohustised kokku | 21 047 103 | 19 508 839 | 24 610 091 | 12 929 047 | 9 276 478 | 12 989 188 | 11 912 555 |
| Omakapital | 26 832 658 | 19 622 245 | 15 823 779 | 9 259 253 | 7 334 136 | 7 576 499 | 7 943 195 |
| Töötajaid | 75 | 72 | 74 | 70 | 68 | 65 | 68 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 20 815 662 € · 61,4 %
- Põhivara 13 097 732 € · 38,6 %
- Lühiajalised kohustised 13 317 883 € · 39,3 %
- Omakapital 20 595 511 € · 60,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 39,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 38,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 365 756 € | 336 029 € | 24 150 586 € | 49 |
| II kv 2026 | 1 290 379 € | 455 820 € | 18 945 436 € | 52 |
| I kv 2026 | 1 329 201 € | 509 981 € | 16 605 564 € | 44 |
| IV kv 2025 | 1 898 764 € | 278 352 € | 23 535 183 € | 45 |
| III kv 2025 | 669 183 € | 313 684 € | 19 278 306 € | 44 |
| II kv 2025 | 985 334 € | 309 490 € | 15 266 608 € | 45 |
| I kv 2025 | 913 206 € | 501 601 € | 16 510 020 € | 41 |
| IV kv 2024 | 393 053 € | 345 567 € | 17 090 907 € | 41 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 455 252 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 112 010 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 24,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 050 195 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 4 396 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaido Somelar
- OÜ Tallinna Ehitustrust Tegelik kasusaaja
- Bauvärk OÜ Tegelik kasusaaja
- ETSPV 2 OÜ Tegelik kasusaaja
- EESTI EHITUSETTEVÕTJATE LIIT Tegelik kasusaaja
- TRIXS EVENTS OÜ Tegelik kasusaaja
- Autowerk OÜ Juhatuse liige
- OÜ Art Spell Osanik
- KaSom Arendus OÜ Juhatuse liige
-
Omanikukonto: OÜ AVAARE KINNISVARA
- Raadiraja OÜ Osanik
- Kvintett Kinnisvara OÜ Osanik
- osaühing TÄHERING INVEST Osanik
-
Kalev Kase
- Raadiraja OÜ Juhatuse liige
- OÜ Avaare Kinnisvara Tegelik kasusaaja
- osaühing HOTELL PALLAS Osanik
- Kvintett Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- Bauvärk OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing TARTU HANSAKESKUS Juhatuse liige
- OÜ Krause Kinnisvara Juhatuse liige
- Käsmu Külaselts Juhatuse liige
-
Raul Rebane
- Raadiraja OÜ Juhatuse liige
- OÜ Avaare Kinnisvara Tegelik kasusaaja
- osaühing HOTELL PALLAS Osanik
- Bauvärk OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing TARTU HANSAKESKUS Juhatuse liige
- RauRe Invest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Martin Sööt
- Raadiraja OÜ Juhatuse liige
- OÜ Avaare Kinnisvara Juhatuse liige
- osaühing HOTELL PALLAS Osanik
- Bauvärk OÜ Tegelik kasusaaja
- osaühing TARTU HANSAKESKUS Juhatuse liige
- Pidula Selts Tegelik kasusaaja
- AUM Konsult OÜ Osanik
-
Omanikukonto: Alar Jõgi
- Bauvärk OÜ Tegelik kasusaaja
-
Marko Raudsik
- Bauvärk OÜ Tegelik kasusaaja
- Pension OÜ Tegelik kasusaaja
- Teine Sammas OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: AUTOWERK OÜ
- TRIXS EVENTS OÜ Osanik
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 13.06.2024
Osalused teistes ettevõtetes (5)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| KaSom Arendus OÜ | 100 % | 2 500 € | 24.03.2026 | – |
| OÜ Tallinna Ehitustrust | 70 % | 1 750 € | 01.08.2024 | 45 556 297 €2025 |
| ETSPV 2 OÜ | 50 % | 1 250 € | 30.06.2026 | 554 938 €2025 |
| Bauvärk OÜ | 45 % | 9 000 € | 15.07.2024 | 945 135 €2025 |
| Kvintett Kinnisvara OÜ | 25 % | 150 000 € | 13.06.2024 | 1 236 063 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (6)
-
OÜ Avaare Kinnisvara 45 %
-
Autowerk OÜ 22,50 %
-
Teine Sammas OÜ 22,50 %
Osalused ja nende osalused (5)
-
KaSom Arendus OÜ 100 %
-
ETSPV 2 OÜ 50 %
-
Bauvärk OÜ 45 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Ehitus 95 990 200 €
- 3. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 1 648 685 €
- 4. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 5 312 042 €
- 4. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 126 477 €
- 5. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 69 244 789 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 6 196 708 | 38 522 797 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 3 881 532 €
- Kambja Vallavalitsus · maksed 2 025 725 €
- Tartu Linnavalitsus · maksed 195 274 €
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 89 333 €
- Põlva Vallavalitsus · maksed 4 650 €
- Tartu Vallavalitsus · maksed 194 €
Riigihanked
9 lepingut 5 aastaga · 146 658 066 € ilma raamlepinguteta-
Tallinna lennujaama reisiterminali laienduse ehitustööde tellimine (etapp II, III ja V) 66 607 200 €Aktsiaselts Tallinna Lennujaam · 15.09.2026 · ühispakkumus
-
Narva Vanalinna Põhikooli rekonstrueerimine 7 365 000 €Riigi Kinnisvara Aktsiaselts · 09.09.2026 · ühispakkumus
-
Sihtasutus NARVA HAIGLA · 31.07.2026 · ühispakkumus
-
Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 16.04.2026 · ühispakkumus
-
Sihtasutus NARVA HAIGLA · 31.10.2025 · ühispakkumus
-
Tulesäde lasteaia ehitamine 4 964 600 €Kambja Vallavalitsus · 09.04.2025
-
Tartu Linnavalitsus · 15.07.2024
-
Tartu kohtumaja ehitustööd 14 259 002 €Riigi Kinnisvara Aktsiaselts · 15.02.2024
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
27.06.2024Muutmiskanne Ä 20060712 / 26
-
13.06.2024Ümberkujundamiskanne Ä 20060712 / 25
-
04.06.2024Ümberkujundamiskanne Ä 20060712 / M6
-
24.07.2023Kommertspandi avamiskanne K 20060712 / 24
-
09.12.2022Kommertspandi avamiskanne K 20060712 / 23
-
11.02.2022Kommertspandi avamiskanne K 20060712 / 22
-
10.02.2022Kommertspandi avamiskanne K 20060712 / M5
-
18.08.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20060712 / 21
-
14.05.2019Muutmiskanne Ä 20060712 / 20
-
08.11.2018Kommertspandi muutmiskanne K 20060712 / 19
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20060712 / 18
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 20060712 / 17
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Suurettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Suurettevõtja |
| 2023 | 14.05.2024 | Suurettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |