NoCry OÜ
Registrisse kantud 12334982NoCry OÜ (registrikood 12334982) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Pähkla küla, tegevusala spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus (EMTAK 47911). 2025. aasta müügitulu oli 22 483 393 eurot ja puhaskasum -311 250 eurot, bilansimaht 6 182 310 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: Rugged Brands OÜ. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Raino Raasuke. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 28.08.2012 (14 a 1 k) · Laasiku, Pähkla küla, 93823
Registriandmed KMKR EE101567316 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101567316
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -1,4 % | 2024: 0,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -7,4 % | 2024: 3,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,8 % | 2024: 65,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | −6,5 % | 2024: +38,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 483 393 | 24 045 282 | 17 411 818 | 16 419 001 | 16 435 234 | 18 678 515 | 7 234 695 |
| Puhaskasum | -311 250 | 155 799 | -1 411 966 | 831 820 | 2 056 757 | 3 314 464 | -232 592 |
| Käibevara | 1 629 521 | 5 208 013 | 4 640 549 | 4 872 726 | 4 533 526 | 4 471 685 | 2 259 329 |
| Põhivara | 4 552 789 | 1 703 550 | 548 410 | 1 549 984 | 1 467 089 | 508 501 | 145 223 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 182 310 | 6 911 563 | 5 188 959 | 6 422 710 | 6 000 615 | 4 980 186 | 2 404 552 |
| Kohustised kokku | 1 989 751 | 2 407 755 | 684 522 | 471 419 | 591 855 | 880 072 | 844 589 |
| Omakapital | 4 192 559 | 4 503 808 | 4 504 437 | 5 951 291 | 5 408 760 | 4 100 114 | 1 559 963 |
| Kasumimarginaal | -1,4 % | 0,6 % | -8,1 % | 5,1 % | 12,5 % | 17,7 % | -3,2 % |
Kontsern 2021–2023 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 443 053 | 16 543 864 | 17 091 078 |
| Puhaskasum | -1 236 808 | 692 453 | 1 941 727 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 5 120 108 | 6 160 201 | 5 907 395 |
| Kohustised kokku | 697 539 | 470 350 | 616 003 |
| Omakapital | 4 422 569 | 5 689 851 | 5 291 392 |
| Töötajaid | 23 | 16 | 12 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 629 521 € · 26,4 %
- Põhivara 4 552 789 € · 73,6 %
- Lühiajalised kohustised 1 989 751 € · 32,2 %
- Omakapital 4 192 559 € · 67,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 73,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 22 224 € | 77 428 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 15 085 € | 90 051 € | 2 |
| I kv 2026 | 0 € | 13 621 € | 92 795 € | 2 |
| IV kv 2025 | 0 € | 17 022 € | 83 916 € | 2 |
| III kv 2025 | 0 € | 15 640 € | 5 458 € | 2 |
| II kv 2025 | 13 352 € | 14 371 € | 6 656 € | 2 |
| I kv 2025 | 14 375 € | 15 403 € | 56 028 € | 2 |
| IV kv 2024 | 8 106 € | 8 729 € | 75 710 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 408 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 809 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 14 246 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raino Raasuke
- ToughWear Logistics OÜ Juhatuse liige
- Workwear Revolution OÜ Juhatuse liige
- InnoAgents OÜ Juhatuse liige
- G.V.A Holdings OÜ Osanik
- Gear Property OÜ Juhatuse liige
- Hardly Working OÜ Tegelik kasusaaja
- Illiku Surf OÜ Osanik
- CrewWear OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 18.04.2024
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| WorkwearPro OÜ | 100 % | 3 000 € | 11.04.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (4)
-
Rugged Brands OÜ 100 %
-
Osalused ja nende osalused (1)
-
WorkwearPro OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLaasiku, Pähkla küla, 93823
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 5. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Saare maakond 6 tk
- 6. Suurima kahjumiga ettevõtted 2025 · Saare maakond 311 250 €
- 7. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Saare maakond 22 483 393 €
- 12. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Saare maakond 32,2 %
- 36. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Saare maakond 4 192 559 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
03.04.2025Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 30049688 / 12
-
15.05.2024Muutmiskanne Ä 30049688 / 11
-
18.04.2024Muutmiskanne Ä 30049688 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30049688 / 9
-
16.06.2020Muutmiskanne Ä 30049688 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30049688 / 7
-
11.12.2017Muutmiskanne Ä 30049688 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30049688 / 5
-
20.12.2016Muutmiskanne Ä 30049688 / 4
-
18.09.2015Muutmiskanne Ä 30049688 / 3
-
20.01.2015Muutmiskanne Ä 30049688 / 2
-
28.08.2012Esmakanne Ä 30049688
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 01.08.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 09.02.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 05.12.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2020 | 09.12.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |