ToughWear Logistics OÜ
Registrisse kantud 16976482ToughWear Logistics OÜ (registrikood 16976482) on 2024. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük (EMTAK 46421). 2025. aasta müügitulu oli 6 778 666 eurot ja puhaskasum 159 860 eurot, bilansimaht 4 660 171 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: Workwear Revolution OÜ. Juhatuse liige on Raino Raasuke. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 29.04.2024 (2 a 5 k) · Suur-Patarei tn 20/2, Tallinn, 10415
Registriandmed KMKR EE102733495 · osakapital 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102733495
- Osakapital
- 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Rõivaste ja rõivalisandite hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 2,4 % | 2024: 10,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 69,2 % | 2024: 99,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,0 % | 2024: 2,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | +849,7 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 6 778 666 | 713 793 |
| Puhaskasum | 159 860 | 71 205 |
| Käibevara | 4 624 993 | 3 444 887 |
| Põhivara | 35 178 | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 660 171 | 3 444 887 |
| Kohustised kokku | 4 429 006 | 3 373 582 |
| Omakapital | 231 165 | 71 305 |
| Kasumimarginaal | 2,4 % | 10,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 624 993 € · 99,2 %
- Põhivara 35 178 € · 0,8 %
- Lühiajalised kohustised 4 373 374 € · 93,8 %
- Pikaajalised kohustised 55 632 € · 1,2 %
- Omakapital 231 165 € · 5,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 95,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 644 € | 28 230 € | 18 540 € | 5 |
| II kv 2026 | 0 € | 21 287 € | 20 988 € | 4 |
| I kv 2026 | 0 € | 22 458 € | 7 277 € | 4 |
| IV kv 2025 | 0 € | 22 694 € | 0 € | 4 |
| III kv 2025 | 0 € | 23 145 € | 600 € | 4 |
| II kv 2025 | 14 005 € | 19 536 € | 154 € | 3 |
| I kv 2025 | 0 € | 13 410 € | 0 € | 4 |
| IV kv 2024 | 0 € | 15 946 € | 0 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 215 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 410 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 292,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 52,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 6 180 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 619 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raino Raasuke
- NoCry OÜ Juhatuse liige
- Workwear Revolution OÜ Tegelik kasusaaja
- InnoAgents OÜ Osanik
- G.V.A Holdings OÜ Tegelik kasusaaja
- Gear Property OÜ Juhatuse liige
- Hardly Working OÜ Juhatuse liige
- Illiku Surf OÜ Osanik
- GearEmporium OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: Workwear Revolution OÜ
- Gear Property OÜ Osanik
- Hardly Working OÜ Osanik
- GearEmporium OÜ Osanik
- CrewWear OÜ Osanik
- ToughWear OÜ Osanik
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (5)
-
Workwear Revolution OÜ 100 %
-
Skeem
LEI 254900IPHWJXB5Q8BE12
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 11. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 849,7 %
- 28. Uued tähed: suurima müügituluga noored ettevõtted 2025 · Kaubandus (EMTAK 46) 6 778 666 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
29.04.2024Esmakanne Ä 50254145
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.07.2025 | Väikeettevõtja |