Isik äriregistris
Raino Raasuke
18 aktiivset rolli · seotud müügitulu kokku 31 926 265 € (2024–2025) · omakapital kokku 11 218 550 €
- Tegelik kasusaaja · 16
- Juhatuse liige · 17
- Osanik · 5
Kuvatakse ainult äriregistri avalikud rollid ettevõtetes. Aadresse ja isikukoode Adre ei avalda.
Ärivõrgustik
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Võrgustik on suur — 18 ettevõtet. Allpool on 6 suurimat müügitulu järgi; kõik rollid on loendis.
Raino Raasuke
see isik · 18 ettevõtet
· näidatud 6 suurimat
NoCry OÜ
22 483 393 €
müügitulu 2025
4 192 559 €omakapital
Juhatuse liige · alates 28.08.2012 · Tegelik kasusaaja · alates 22.10.2018
ToughWear Logistics OÜ
6 778 666 €
müügitulu 2025
231 165 €omakapital
Juhatuse liige · alates 29.04.2024 · Tegelik kasusaaja · alates 29.04.2024
Workwear Revolution OÜ
2 416 536 €
müügitulu 2025
1 816 411 €omakapital
Juhatuse liige · alates 18.04.2024 · Tegelik kasusaaja · alates 18.04.2024
InnoAgents OÜ
84 916 €
müügitulu 2025
61 817 €omakapital
Osanik 100 % · alates 02.09.2023 · Juhatuse liige · alates 29.06.2010
koos: Liili Raasuke, Riina Raasuke
G.V.A Holdings OÜ
80 000 €
müügitulu 2025
12 761 €omakapital
Osanik 100 % · alates 09.04.2024 · Juhatuse liige · alates 09.04.2024 · Tegelik kasusaaja · alates 09.04.2024
Gear Property OÜ
46 800 €
müügitulu 2025
317 740 €omakapital
Juhatuse liige · alates 10.02.2021 · Tegelik kasusaaja · alates 11.02.2021
see isik ettevõte seotud isik
Sagedasimad kaasosalised
Inimesed, kellel on roll samades ettevõtetes — ühiste ettevõtete arv
Kaudsed osalused (13)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Ettevõtted, mida isiku ettevõtted omavad. Osalus on korrutatud läbi ahela ega tähenda otsest osanikuks olemist.
- WorkwearPro OÜ 100 %
- NoCry OÜ 100 %
- ToughWear OÜ 99,97 %
- ToughWear Logistics OÜ 99,97 %
- Hardly Working OÜ 99,97 %
- Gear Property OÜ 99,97 %
- GearEmporium OÜ 99,97 %
- CrewWear OÜ 99,97 %
- Workwear Revolution OÜ 99,97 %
- WolfWorks OÜ 99,97 %
- WWeaR Holding OÜ 95 %
- NCRY Holding OÜ 95 %
- Kickstand OÜ 75 %
Praegused rollid (18)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)-
NoCry OÜJuhatuse liige · alates 28.08.2012Tegelik kasusaaja · alates 22.10.201822 483 393 €müügitulu 20254 192 559 €omakapital
-
ToughWear Logistics OÜJuhatuse liige · alates 29.04.2024Tegelik kasusaaja · alates 29.04.20246 778 666 €müügitulu 2025231 165 €omakapital
-
Workwear Revolution OÜJuhatuse liige · alates 18.04.2024Tegelik kasusaaja · alates 18.04.20242 416 536 €müügitulu 20251 816 411 €omakapital
-
InnoAgents OÜOsanik · 100 % · alates 02.09.2023Juhatuse liige · alates 29.06.201084 916 €müügitulu 202561 817 €omakapital
-
G.V.A Holdings OÜOsanik · 100 % · alates 09.04.2024Juhatuse liige · alates 09.04.2024Tegelik kasusaaja · alates 09.04.202480 000 €müügitulu 202512 761 €omakapital
-
Gear Property OÜJuhatuse liige · alates 10.02.2021Tegelik kasusaaja · alates 11.02.202146 800 €müügitulu 2025317 740 €omakapital
-
Hardly Working OÜJuhatuse liige · alates 04.05.2021Tegelik kasusaaja · alates 06.05.202131 684 €müügitulu 202576 327 €omakapital
-
Illiku Surf OÜOsanik · 10 % · alates 01.09.20234 270 €müügitulu 20243 591 €omakapital
-
Kickstand OÜJuhatuse liige · alates 08.10.2026Tegelik kasusaaja · alates 08.10.2026
-
Rugged Brands OÜOsanik · 99,97 % · alates 02.01.2026Juhatuse liige · alates 14.11.2025Tegelik kasusaaja · alates 14.11.2025229 991 €omakapital