Umbroht OÜ
Registrisse kantud 12930922Umbroht OÜ (registrikood 12930922) on 2015. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala restoranide ja kohvikute tegevus (EMTAK 56111). 2025. aasta müügitulu oli 3 358 455 eurot ja puhaskasum 175 794 eurot, bilansimaht 681 587 eurot. Juhatuse liikmed on Joel Ostrat, Karl Astok, Mikk Valtna. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.10.2015 (11 a 0 k) · Kastani tn 42, Tartu linn, 50410
Registriandmed KMKR EE101829465 · osakapital 3 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101829465
- Osakapital
- 3 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranide ja kohvikute tegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 5,2 % | 2024: 4,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 70,6 % | 2024: 88,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,5 % | 2024: 33,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 0,8 |
| Müügitulu kasv | +3,5 % | 2024: +5,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +16,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 358 455 | 3 243 626 | 3 064 481 | 2 417 321 | 1 761 824 | 1 596 613 | 1 695 510 |
| Puhaskasum | 175 794 | 147 240 | 252 761 | 172 268 | 142 284 | 180 623 | 30 357 |
| Käibevara | 268 302 | 265 148 | 308 671 | 268 384 | 182 532 | 152 057 | 116 433 |
| Põhivara | 413 285 | 231 679 | 234 583 | 143 887 | 158 523 | 167 749 | 178 141 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 681 587 | 496 827 | 543 254 | 412 271 | 341 055 | 319 806 | 294 574 |
| Kohustised kokku | 432 583 | 330 617 | 296 428 | 229 582 | 161 134 | 132 169 | 252 462 |
| Omakapital | 249 004 | 166 210 | 246 826 | 182 689 | 179 921 | 187 637 | 42 112 |
| Kasumimarginaal | 5,2 % | 4,5 % | 8,2 % | 7,1 % | 8,1 % | 11,3 % | 1,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 268 302 € · 39,4 %
- Põhivara 413 285 € · 60,6 %
- Lühiajalised kohustised 432 583 € · 63,5 %
- Omakapital 249 004 € · 36,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 63,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 194 582 € | 133 628 € | 1 032 156 € | 72 |
| II kv 2026 | 212 825 € | 114 712 € | 953 489 € | 74 |
| I kv 2026 | 228 256 € | 117 326 € | 873 518 € | 72 |
| IV kv 2025 | 217 400 € | 127 139 € | 858 345 € | 75 |
| III kv 2025 | 238 448 € | 136 726 € | 985 117 € | 79 |
| II kv 2025 | 211 778 € | 122 442 € | 998 197 € | 81 |
| I kv 2025 | 220 880 € | 121 697 € | 846 660 € | 77 |
| IV kv 2024 | 223 294 € | 117 789 € | 867 107 € | 78 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 64 861 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 44 543 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 68,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 18,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 344 052 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 190 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Joel Ostrat
- Gustav Cafe OÜ Tegelik kasusaaja
- Maitseelamused OÜ Tegelik kasusaaja
- Gustav Kohvikud OÜ Juhatuse liige Maksuvõlg
- Werku Kohvik OÜ Juhatuse liige
- Meat Market OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Season Caffee OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel Maksuvõlg
- Diavola OÜ Juhatuse liige
- Pastatehas OÜ Juhatuse liige
-
Karl Astok
- Diavola OÜ Tegelik kasusaaja
- Väike Kuuba OÜ Tegelik kasusaaja
- BM&W OÜ Juhatuse liige
- Tartu linn, Lubjaahju tn 6 korteriühistu Juhatuse liige
- MTÜ Seven & Sons Juhatuse liige
- Pasdrama OÜ Osanik
- VETTU OÜ Osanik
- Crudo OÜ Osanik
-
Mikk Valtna
- Diavola OÜ Osanik
- Väike Kuuba OÜ Juhatuse liige
- BM&W OÜ Osanik
- MTÜ Seven & Sons Juhatuse liige
- Pasdrama OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ Forseliuse proovikas Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Crudo OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 4. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 18 tk
- 26. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 3 358 455 €
- 26. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 70,6 %
- 48. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Majutus ja toitlustus (EMTAK 56) 175 794 €
- 89. Kõige pikema staažiga juhatused · Majutus ja toitlustus 11,0 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 541 | 1 007 |
| Müük avalikule sektorile | 28 707 | 73 847 |
| Toetused kokku | 2 541 | 1 007 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tartu Ülikool · maksed 9 833 €
- Tartu Tähtvere Riigikool · maksed 6 221 €
- Eesti Töötukassa · toetus 2 541 €
- Kõrgem Kunstikool Pallas · maksed 2 500 €
- Tartu Tervishoiu Kõrgkool · maksed 1 308 €
- Tartu Kunstikool · maksed 1 070 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubJust another WordPress site
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
31.01.2025Kommertspandi avamiskanne K 50017038 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50017038 / 8
-
12.06.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50017038 / 7
-
31.07.2020Muutmiskanne Ä 50017038 / 6
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 50017038 / 5
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 50017038 / 4
-
10.12.2017Muutmiskanne Ä 50017038 / 3
-
06.01.2017Muutmiskanne Ä 50017038 / 2
-
16.10.2015Esmakanne Ä 50017038
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 22.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 22.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 05.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 16.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |