LiTech OÜ
Registrisse kantud 14420510LiTech OÜ (registrikood 14420510) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 299 392 eurot ja puhaskasum 122 460 eurot, bilansimaht 422 446 eurot. Juhatuse liikmed on Raiko Limmart, Markus Põldmäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.02.2018 (8 a 8 k) · Mäealuse tn 2/1, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE102209330 · osakapital 4 100 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102209330
- Osakapital
- 4 100 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 40,9 % | 2024: -131,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 56,1 % | 2024: -198,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 51,7 % | 2024: 64,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 2,7 |
| Müügitulu kasv | +106,9 % | 2024: +146,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 299 392 | 144 684 | 58 600 | 20 100 | 6 000 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 122 460 | -190 208 | -138 294 | 15 626 | 5 863 | 2 662 | -2 322 |
| Käibevara | 240 722 | 146 467 | 320 177 | 28 189 | 9 433 | 3 370 | 508 |
| Põhivara | 181 724 | 3 080 | 6 333 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 422 446 | 149 547 | 326 510 | 28 189 | 9 433 | 3 370 | 508 |
| Kohustised kokku | 204 075 | 53 636 | 40 391 | 4 000 | 870 | 870 | 670 |
| Omakapital | 218 371 | 95 911 | 286 119 | 24 189 | 8 563 | 2 500 | -162 |
| Kasumimarginaal | 40,9 % | -131,5 % | -236,0 % | 77,7 % | 97,7 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 240 722 € · 57,0 %
- Põhivara 181 724 € · 43,0 %
- Lühiajalised kohustised 204 075 € · 48,3 %
- Omakapital 218 371 € · 51,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 48,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 43,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 49 836 € | 33 350 € | 138 118 € | 6 |
| II kv 2026 | 32 147 € | 32 154 € | 36 849 € | 6 |
| I kv 2026 | 55 806 € | 33 867 € | 187 149 € | 6 |
| IV kv 2025 | 42 302 € | 37 841 € | 38 804 € | 6 |
| III kv 2025 | 50 522 € | 36 218 € | 89 162 € | 6 |
| II kv 2025 | 37 819 € | 35 501 € | 65 087 € | 6 |
| I kv 2025 | 38 152 € | 34 507 € | 62 523 € | 6 |
| IV kv 2024 | 33 161 € | 31 450 € | 42 004 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 16 612 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 117 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 66,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 36,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 46 039 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 563 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tehnopol Ventures OÜ
- bide technology OÜ Osanik
- SMI Group OÜ Osanik
- Bilance Technology OÜ Osanik
- Roadly OÜ Osanik
- FoxIoT OÜ Osanik
- CleanHand OÜ Osanik
- Group EcoBox OÜ Osanik Maksuvõlg
- Media Scope Group OÜ Osanik
-
RADENEX INVEST OÜ
- Lakilog OÜ Osanik
- OÜ E.L.TERMINAL Osanik
- OÜ Laaneaia Laod Osanik
-
OÜ Crismark Trade
- EURORA SOLUTIONS OÜ Osanik Pankrotis Maksuvõlg
- Laanenurga Päike OÜ Osanik
-
Impulse Generator Fund OÜ
- OÜ Bookswap International Osanik Maksuvõlg
- Currynomics Labs OÜ Osanik
-
KaizenCapital OÜ
- OÜ Bookswap International Osanik Maksuvõlg
- Supersimple Technology OÜ Osanik Maksuvõlg
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (12)
-
KaizenCapital OÜ 6,71 %
-
RADENEX INVEST OÜ 6,71 %
-
Lakilog OÜ 5,37 %
-
Impulse Generator Fund OÜ 5,37 %
-
OÜ Crismark Trade 2,68 %
-
Tehnopol Ventures OÜ 1,46 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 8 872 | 59 329 |
| Müük avalikule sektorile | 145 675 | 244 976 |
| Toetused kokku | 8 872 | 59 329 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Siseministeeriumi Infotehnoloogia- ja Arenduskeskus · maksed 35 712 €
- KAITSEMINISTEERIUM · maksed 35 712 €
- Rahandusministeeriumi Infotehnoloogiakeskus · maksed 29 760 €
- Transpordiamet · maksed 18 451 €
- Tartu Ülikool · maksed 14 136 €
- HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM · maksed 11 904 €
Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 76 800 € ilma raamlepinguteta-
Litsents 76 800 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 28.05.2025 · ühispakkumus
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubA data observability platform ensuring data quality with real-time validation, automated data catalog & lineage, and a centralized business glossary.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50086767 / 5
-
22.03.2023Muutmiskanne Ä 50086767 / 4
-
26.05.2021Muutmiskanne Ä 50086767 / 3
-
17.05.2021Muutmiskanne Ä 50086767 / M2
-
04.12.2019Muutmiskanne Ä 50086767 / 2
-
01.02.2018Esmakanne Ä 50086767
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 31.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 24.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |