Bilance Technology OÜ
Registrisse kantud 14637103Bilance Technology OÜ (registrikood 14637103) on 2019. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 281 833 eurot ja puhaskasum -69 364 eurot, bilansimaht 308 028 eurot. Juhatuse liikmed on Mihkel Vetemaa, Erik Martin Vetemaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.01.2019 (7 a 9 k) · Spordi tn 10a, Tallinn, 11315
Registriandmed KMKR EE102631335 · osakapital 3 369 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102631335
- Osakapital
- 3 369 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -24,6 % | 2024: -79,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -42,2 % | 2024: -100,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,4 % | 2024: 67,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,7 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +66,6 % | 2024: +61,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 281 833 | 169 121 | 104 853 | 13 629 | 500 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -69 364 | -134 643 | -75 951 | -3 667 | 489 | 0 | 0 |
| Käibevara | 99 510 | 57 063 | 253 686 | 45 160 | 489 | 0 | 0 |
| Põhivara | 208 518 | 140 724 | 38 726 | 6 332 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 308 028 | 197 787 | 292 412 | 51 492 | 489 | 0 | 0 |
| Kohustised kokku | 143 540 | 63 952 | 23 934 | 7 118 | – | – | – |
| Omakapital | 164 488 | 133 835 | 268 478 | 44 374 | 489 | 0 | 0 |
| Kasumimarginaal | -24,6 % | -79,6 % | -72,4 % | -26,9 % | 97,8 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 99 510 € · 32,3 %
- Põhivara 208 518 € · 67,7 %
- Lühiajalised kohustised 57 799 € · 18,8 %
- Pikaajalised kohustised 85 741 € · 27,8 %
- Omakapital 164 488 € · 53,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 46,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 599 € | 23 621 € | 129 537 € | 5 |
| II kv 2026 | 19 089 € | 20 699 € | 157 153 € | 5 |
| I kv 2026 | 14 019 € | 15 492 € | 189 636 € | 5 |
| IV kv 2025 | 21 201 € | 22 575 € | 87 560 € | 5 |
| III kv 2025 | 24 268 € | 26 391 € | 103 463 € | 5 |
| II kv 2025 | 19 921 € | 21 958 € | 122 768 € | 5 |
| I kv 2025 | 11 556 € | 12 297 € | 127 554 € | 5 |
| IV kv 2024 | 10 002 € | 11 491 € | 57 705 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 200 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 874 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 43 179 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 028 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II
- Bolt Technology OÜ Osanik
- Fractory Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
- CybExer Technologies OÜ Osanik
- Montonio Finance OÜ Osanik
- Vocal Image OÜ Osanik
- Yaga OÜ Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- Certific OÜ Osanik
-
Thorgate Ventures III OÜ
- Xolo OÜ Osanik
- bide technology OÜ Osanik
- Remato Solutions OÜ Osanik
- Hepta Insights OÜ Osanik
- OÜ GlobalReader Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- Waybiller OÜ Osanik
- Coursy Technology OÜ Osanik
-
Shuhari OÜ
- Salv Technologies OÜ Osanik
- Yaga OÜ Osanik
- Rendin OÜ Osanik
- Minudoc OÜ Osanik
- FoodDocs OÜ Osanik
- 99math OÜ Osanik Maksuvõlg
- TEXTA OÜ Osanik
- ALPA Kids OÜ Osanik
-
OÜ Thorgate Management
- bide technology OÜ Osanik
- Hepta Insights OÜ Osanik
- Thorgate Digital OÜ Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- Waybiller OÜ Osanik
- Eziil Production Intelligence OÜ Osanik
- Moderan Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
- Spotit OÜ Osanik Likvideerimisel
-
Tehnopol Ventures OÜ
- bide technology OÜ Osanik
- SMI Group OÜ Osanik
- LiTech OÜ Osanik
- Roadly OÜ Osanik
- FoxIoT OÜ Osanik
- CleanHand OÜ Osanik
- Group EcoBox OÜ Osanik Maksuvõlg
- Media Scope Group OÜ Osanik
-
2024 OÜ
- bide technology OÜ Osanik
- Remato Solutions OÜ Osanik
- OÜ GlobalReader Osanik
- Waybiller OÜ Osanik
- Normalic OÜ Osanik
-
Mihkel Vetemaa
- Täitsa Pekkis Saade OÜ Tegelik kasusaaja
- Vetemaa Holdings OÜ Tegelik kasusaaja
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (17)
-
-
Thorgate Ventures III OÜ 2,09 %
-
OÜ Punased Palmid 1,70 %
-
Tehnopol Ventures OÜ 1,62 %
-
Shuhari OÜ 1,05 %
-
OÜ Thorgate Management 1,04 %
-
2024 OÜ 1,04 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 1 230 |
| Toetused kokku | 1 230 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 1 230 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
18.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
17.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
16.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
15.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
14.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
13.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
12.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
11.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
10.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
09.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
08.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
-
07.10.2026Osalus muutus: Thorgate Ventures III OÜ (5.65%)
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 09.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 04.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 12.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.03.2022 | Väikeettevõtja |