Certific OÜ
Registrisse kantud 16050394Certific OÜ (registrikood 16050394) on 2020. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 584 003 eurot ja puhaskasum -248 788 eurot, bilansimaht 1 086 693 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Helena Volmer, Andres Lasn, Keir Volas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.09.2020 (6 a 1 k) · Veerenni tn 40a, Tallinn, 10138
Registriandmed KMKR EE102396434 · osakapital 4 675 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102396434
- Osakapital
- 4 675 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -42,6 % | 2024: -112,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -25,8 % | 2024: -33,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,6 % | 2024: 92,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,5 | 2024: 3,5 |
| Müügitulu kasv | +62,3 % | 2024: +737,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 584 003 | 359 906 | 42 972 | 148 919 | 257 686 |
| Puhaskasum | -248 788 | -406 156 | -3 316 398 | -1 927 677 | -1 240 024 |
| Käibevara | 185 887 | 354 602 | 341 156 | 1 277 556 | 584 052 |
| Põhivara | 900 806 | 957 399 | 1 031 517 | 3 145 326 | 1 684 970 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 086 693 | 1 312 001 | 1 372 673 | 4 422 882 | 2 269 022 |
| Kohustised kokku | 123 458 | 99 984 | 470 629 | 203 189 | 999 646 |
| Omakapital | 963 235 | 1 212 017 | 902 044 | 4 219 693 | 1 269 376 |
| Kasumimarginaal | -42,6 % | -112,9 % | -7 717,6 % | -1 294,4 % | -481,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 185 887 € · 17,1 %
- Põhivara 900 806 € · 82,9 %
- Lühiajalised kohustised 123 458 € · 11,4 %
- Omakapital 963 235 € · 88,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 82,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 89 281 € | 49 650 € | 270 247 € | 6 |
| II kv 2026 | 84 664 € | 47 445 € | 257 097 € | 6 |
| I kv 2026 | 83 940 € | 50 703 € | 188 845 € | 6 |
| IV kv 2025 | 88 190 € | 62 132 € | 156 205 € | 6 |
| III kv 2025 | 80 261 € | 51 627 € | 162 364 € | 5 |
| II kv 2025 | 80 133 € | 56 631 € | 208 136 € | 7 |
| I kv 2025 | 81 920 € | 60 073 € | 171 669 € | 7 |
| IV kv 2024 | 63 790 € | 50 699 € | 135 206 € | 7 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 29 760 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 16 550 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 55,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 90 082 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 304 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II
- Bolt Technology OÜ Osanik
- Fractory Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
- CybExer Technologies OÜ Osanik
- Montonio Finance OÜ Osanik
- Vocal Image OÜ Osanik
- Yaga OÜ Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- Miros OÜ Osanik Maksuvõlg
-
Skaala Investments OÜ
- Bolt Technology OÜ Osanik
- EfTEN Kristiine OÜ Osanik
- Xolo OÜ Osanik
- Roofit Solar Energy OÜ Osanik
- OÜ Hundipea Osanik
- Skaala Services OÜ Osanik
- OÜ BOLTON REALESTATE Osanik
- Programmable Equity OÜ Osanik
-
Andres Lasn
- Hiiumaa Tervisekeskus OÜ Tegelik kasusaaja
- Eesti Perearstipraksiste Ühendus Juhatuse liige
- Kehakaalu Kliinik OÜ Juhatuse liige
- Eesti Tervisekeskuste Liit MTÜ Tegelik kasusaaja
- Lasn Consulting OÜ Juhatuse liige
- AL Premium Selection OÜ Tegelik kasusaaja
-
Omanikukonto: OÜ Paradigm Ventures
- Bioatlas OÜ Osanik
- Ringo Eco OÜ Osanik
- Dermtest OÜ Osanik
- Migrevention OÜ Osanik
- Nortal Group Holding OÜ Osanik
-
Usaldusfond Change Ventures Fund III
- Spindl OÜ Osanik
- Inspectly Holdings OÜ Osanik
- OÜ Alignment Technology Osanik
-
KŪB FIRSTPICK ACCEL FUND
- Inspectly Holdings OÜ Osanik
-
Plural Platform SCSp RAIF – Plural Platform 2022
- Programmable Equity OÜ Osanik
- Arbonics OÜ Osanik
-
Keir Volas
- Lagom OÜ Tegelik kasusaaja
- MTÜ WTF Motorsport Juhatuse liige
- VOLAS OÜ Juhatuse liige
-
Helena Volmer
- Protonica OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Certific OÜ | 10,53 % | 492 € | 15.12.2025 | 584 003 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (14)
-
VOLAS OÜ 16,04 %
-
Protonica OÜ 16,04 %
-
Lasn Consulting OÜ 16,04 %
-
Skaala Investments OÜ 9,19 %
-
-
-
-
CVF Holdings OÜ 100 %
-
-
-
Team Elevate OÜ 1,18 %
-
OÜ Paradigm Ventures 0,03 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 11 681 | 11 658 |
| Müük avalikule sektorile | 29 200 | 34 320 |
| Toetused kokku | 11 681 | 11 658 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- OÜ Tallinna Perearstikeskus · maksed 21 120 €
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 11 681 €
- AS Tõrva Tervisekeskus · maksed 4 560 €
- Tamsalu Perearstid OÜ · maksed 3 520 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
17.04.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50154659 / 18
-
15.12.2025Osanike muutmine Ä 50154659 / M5
-
15.12.2025Muutmiskanne Ä 50154659 / 17
-
10.12.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50154659 / 16
-
02.12.2025Muutmiskanne Ä 50154659 / 15
-
17.10.2025Muutmiskanne Ä 50154659 / 14
-
04.09.2025Muutmiskanne Ä 50154659 / 13
-
29.08.2025Osanike muutmine Ä 50154659 / M4
-
09.06.2025Muutmiskanne Ä 50154659 / 12
-
17.10.2024Muutmiskanne Ä 50154659 / 11
-
14.10.2024Muutmiskanne Ä 50154659 / M3
-
08.10.2024Muutmiskanne Ä 50154659 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 15.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |