ImpactScope OÜ

Registrisse kantud 16373987
☆ Jälgi

ImpactScope OÜ (registrikood 16373987) on 2021. aastal asutatud osaühing, tegevusala muu tarkvara kirjastamine (EMTAK 58291). 2024. aasta müügitulu oli 79 434 eurot ja puhaskasum 124 429 eurot, bilansimaht 389 252 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 24.11.2021 (4 a 10 k) · Rue Fendt 1, Geneva, 1201

Müügitulu 2024
79 tuh €
↑ +149 % vs 2023
Puhaskasum 2024
124 tuh €
↑ +275 % vs 2023
Töötajad (III kv 2026)
0
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE102457292 · osakapital 10 437 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE102457292
Osakapital
10 437 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2024 aruanne esitatud 14.08.2025
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Muu tarkvara kirjastamine
EMTAK 58291
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2024
389 252 €
↑ +425 % vs 2023
Omakapital 2024
30 268 €
↑ +132 % vs 2023

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-100k-50k050k100k150k202220232024

Tuletatud suhtarvud 2024

Kasumimarginaal 156,6 % 2023: -222,2 %
Omakapitali tootlus (ROE) 411,1 % 2023: –
Omakapitali osakaal varadest 7,8 % 2023: -127,4 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 0,3 2023: 0,1
Müügitulu kasv +148,8 % 2023: +613,9 %
Näitaja, € 2024 2023 2022
Müügitulu 79 434 31 927 4 472
Puhaskasum 124 429 -70 947 -32 676
Käibevara 88 292 4 056 13 026
Põhivara 300 960 70 149 –
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 389 252 74 205 13 026
Kohustised kokku 358 984 168 775 36 903
Omakapital 30 268 -94 570 -23 877
Kasumimarginaal 156,6 % -222,2 % -730,7 %

Bilansi struktuur 2024

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 389 252 €
  • Käibevara 88 292 € · 22,7 %
  • Põhivara 300 960 € · 77,3 %
Rahastus 389 252 €
  • Lühiajalised kohustised 273 511 € · 70,3 %
  • Pikaajalised kohustised 85 473 € · 22,0 %
  • Omakapital 30 268 € · 7,8 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 0,3
Kohustised ÷ bilansimaht 92,2 %
Põhivara osakaal bilansimahust 77,3 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
0 €

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
0250500750IV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

025k50k75k100kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 0 € 83 € 19 540 € 0
II kv 2026 0 € 0 € 87 907 € 0
I kv 2026 97 € 28 € 8 051 € 0
IV kv 2025 58 € 33 € 22 293 € 0
III kv 2025 234 € 136 € 29 482 € 0
II kv 2025 28 € 0 € 69 536 € 0
I kv 2025 73 € 39 € 19 718 € 0
IV kv 2024 662 € 68 € 19 435 € 0

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)28 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest–
Riiklikud maksud / maksustatav käive0,0 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)6 513 €
Hinnanguline keskmine brutopalk–

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Michele Soavi
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 02.12.2022
Seán Joseph Murphy
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 02.12.2022

Tegelikud kasusaajad

Sean Joseph Murphy(s 1970, 55–56 a)
Otsene osalus · IRL · alates 11.01.2023

Osanikud

Gal Richard(s 1984, 41–42 a)
223 € · 2,14 % · ainuomand · alates 10.08.2022
Akos Maksa(s 1987, 38–39 a)
124 € · 1,19 % · ainuomand · alates 10.08.2022
Michele Soavi(s 1982, 43–44 a)
700 € · 6,71 % · ainuomand · alates 31.05.2024
ImpactScope OÜ
538 € · 5,15 % · ainuomand · alates 31.05.2024
lõplik omanik: Seán Joseph Murphy 63,3 %, Zenergy Holding Kft (HUN) 10,8 %, Michele Soavi 6,7 %
Insig AI PLC
546 € · 5,23 % · ainuomand · alates 28.03.2025
Avocet Holding Kft
576 € · 5,52 % · ainuomand · alates 07.05.2025
Zenergy Holding Kft
1 123 € · 10,76 % · ainuomand · alates 07.05.2025
Seán Joseph Murphy
6 607 € · 63,31 % · ainuomand · alates 07.05.2025

Isikute teised ettevõtted

Osalused teistes ettevõtetes (1)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
ImpactScope OÜ 5,15 % 538 € 31.05.2024 79 434 €2024

Rue Fendt 1, Geneva, 1201

Aadress ei ole seotud Adre aadressilehega.

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 2/3 esitatud, 1 esitamata
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025 · esitamata: 2025 (tähtaeg 30.06.2026)
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 17.11.2025
    Muutmiskanne Ä 50189280 / 8
  • 28.03.2025
    Muutmiskanne Ä 50189280 / 7
  • 20.03.2025
    Muutmiskanne Ä 50189280 / M2
  • 12.12.2023
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50189280 / 6
  • 01.02.2023
    Muutmiskanne Ä 50189280 / 5
  • 02.12.2022
    Muutmiskanne Ä 50189280 / 4
  • 28.11.2022
    Muutmiskanne Ä 50189280 / M1
  • 10.06.2022
    Muutmiskanne Ä 50189280 / 3
  • 10.01.2022
    Muutmiskanne Ä 50189280 / 2
  • 24.11.2021
    Esmakanne Ä 50189280

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2024 14.08.2025 Väikeettevõtja
2023 22.02.2024 Väikeettevõtja
2022 21.03.2023 Väikeettevõtja