OÜ INF
Registrisse kantud 16689386OÜ INF (registrikood 16689386) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus (EMTAK 68201). 2025. aasta müügitulu oli 331 000 eurot ja puhaskasum 15 000 eurot, bilansimaht 1 557 000 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Omanikukonto: INFORTAR AS. Juhatuse liikmed on Eve Pant, Martti Talgre, Üllar Tali. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 06.03.2023 (3 a 7 k) · Liivalaia tn 9, Tallinn, 10118
Registriandmed KMKR EE102672462 · osakapital 10 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102672462
- Osakapital
- 10 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,5 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 53,6 % | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,8 % | 2024: -2,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | +6,8 % | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 331 000 | 310 000 | – |
| Puhaskasum | 15 000 | 4 000 | -51 000 |
| Käibevara | 19 000 | 28 000 | 10 000 |
| Põhivara | 1 538 000 | 1 538 000 | 1 686 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 557 000 | 1 566 000 | 1 696 000 |
| Kohustised kokku | 1 529 000 | 1 603 000 | 1 737 000 |
| Omakapital | 28 000 | -37 000 | -41 000 |
| Kasumimarginaal | 4,5 % | 1,3 % | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 19 000 € · 1,2 %
- Põhivara 1 538 000 € · 98,8 %
- Lühiajalised kohustised 1 529 000 € · 98,2 %
- Omakapital 28 000 € · 1,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 98,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 98,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 72 180 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 83 977 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 98 455 € | 0 |
| IV kv 2025 | 9 799 € | 0 € | 80 187 € | 0 |
| III kv 2025 | 5 157 € | 0 € | 70 396 € | 0 |
| II kv 2025 | 4 801 € | 0 € | 85 273 € | 0 |
| I kv 2025 | 599 € | 0 € | 95 816 € | 0 |
| IV kv 2024 | 5 975 € | 0 € | 78 789 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 24 060 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Enn Pant
- AS Elenger Grupp Tegelik kasusaaja
- Aktsiaselts Tallink Duty Free Tegelik kasusaaja
- Osaühing Hansaliin Tegelik kasusaaja
- AS INF Ehitus Tegelik kasusaaja
- AS Gaasivõrk Tegelik kasusaaja
- Elenger Marine OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing HT Laevateenindus Tegelik kasusaaja
- Osaühing ESTONIA Tegelik kasusaaja
-
Eve Pant
- AKTSIASELTS INFORTAR Juhatuse liige
- Osaühing Vara HTG Juhatuse liige
- OÜ INF Liivalaia Juhatuse liige
- OÜ INF Communications Juhatuse liige
- OÜ INF Tennisekeskus Juhatuse liige
- Vana-Posti Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- OÜ INF Mustakivi Juhatuse liige
- OÜ INF M Juhatuse liige
-
Martti Talgre
- OÜ INF Sadama 579 Juhatuse liige
- OÜ INF Sadama 11 Juhatuse liige
- OÜ INF Liivalaia Juhatuse liige
- OÜ Lasnamäe Spordikeskus Juhatuse liige
- EESTI GOLFI LIIT Juhatuse liige
- OÜ INF Saue Juhatuse liige
- OÜ INF Communications Juhatuse liige
- OÜ INF Tähesaju 9 Juhatuse liige
-
Omanikukonto: INFORTAR AS
- OÜ INF Sadama 579 Osanik
- OÜ INF Sadama 11 Osanik
- Osaühing Vara HTG Osanik
- OÜ INF Liivalaia Osanik
- OÜ INF Kaldase Osanik
- OÜ INF Engineering Osanik
- OÜ Lasnamäe Spordikeskus Osanik
- OÜ INF Saue Osanik
-
Üllar Tali
- OÜ INF Sadama 11 Juhatuse liige
- OÜ INF Liivalaia Juhatuse liige
- OÜ INF Kaldase Juhatuse liige
- OÜ Lasnamäe Spordikeskus Juhatuse liige
- OÜ INF Saue Juhatuse liige
- OÜ INF Communications Juhatuse liige
- OÜ INF Tähesaju 9 Juhatuse liige
- OÜ INF Tennisekeskus Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
AKTSIASELTS INFORTAR 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
04.12.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50223279 / 4
-
10.11.2023Muutmiskanne Ä 50223279 / 3
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 50223279 / 2
-
06.03.2023Esmakanne Ä 50223279
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 15.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |