FlowstepDesign OÜ
Registrisse kantud 16706771FlowstepDesign OÜ (registrikood 16706771) on 2023. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 442 eurot ja puhaskasum -529 291 eurot, bilansimaht 2 071 157 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Matthew Clannachan, Svyatoslav Polishchuk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.03.2023 (3 a 6 k) · Liivalaia tn 34, Tallinn, 10132
Registriandmed KMKR EE102602225 · osakapital 3 793 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102602225
- Osakapital
- 3 793 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -119 749,1 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -26,6 % | 2024: -16,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,1 % | 2024: 97,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 25,3 | 2024: 36,3 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu | 442 | – | – |
| Puhaskasum | -529 291 | -330 275 | -213 851 |
| Käibevara | 2 047 591 | 2 061 842 | 589 497 |
| Põhivara | 23 566 | 14 322 | 7 857 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 071 157 | 2 076 164 | 597 354 |
| Kohustised kokku | 81 010 | 56 734 | 52 617 |
| Omakapital | 1 990 147 | 2 019 430 | 544 737 |
| Kasumimarginaal | -119 749,1 % | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 2 047 591 € · 98,9 %
- Põhivara 23 566 € · 1,1 %
- Lühiajalised kohustised 81 010 € · 3,9 %
- Omakapital 1 990 147 € · 96,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 25,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 3,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 32 017 € | 34 339 € | 301 102 € | 1 |
| II kv 2026 | 32 856 € | 35 130 € | 228 520 € | 3 |
| I kv 2026 | 40 572 € | 43 386 € | 169 238 € | 3 |
| IV kv 2025 | 47 302 € | 50 275 € | 112 146 € | 4 |
| III kv 2025 | 56 019 € | 58 654 € | 112 727 € | 4 |
| II kv 2025 | 42 654 € | 45 905 € | 82 830 € | 5 |
| I kv 2025 | 42 494 € | 46 087 € | 16 880 € | 4 |
| IV kv 2024 | 46 924 € | 49 882 € | 15 621 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 10 672 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 446 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 107,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 10,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 100 367 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 22 012 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Usaldusfond Specialist VC Primary and Secondary Fund II
- Bolt Technology OÜ Osanik
- Fractory Solutions OÜ Osanik Maksuvõlg
- CybExer Technologies OÜ Osanik
- Montonio Finance OÜ Osanik
- Vocal Image OÜ Osanik
- Yaga OÜ Osanik
- Patchstack OÜ Osanik
- Certific OÜ Osanik
-
Tera Ventures II Usaldusfond
- Botguard OÜ Osanik
- Montonio Finance OÜ Osanik
- Rendin OÜ Osanik
- Miros OÜ Osanik Maksuvõlg
- 10Lines OÜ Osanik
- Suun Health OÜ Osanik
- Supersimple Technology OÜ Osanik Maksuvõlg
- Mifundo OÜ Osanik
-
Iron Wolf Capital Fund II
- Defensphere OÜ Osanik
-
Matthew Clannachan
- MJC Consulting OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| FlowstepDesign OÜ | 8,62 % | 327 € | 16.03.2026 | 442 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (12)
-
Tera Ventures II Usaldusfond 12,46 %
-
-
TeraVCapital OÜ 100 %
-
Lagopus OÜ 44,98 %
-
SS Ventures OÜ 44,98 %
-
Calamander OÜ 10,03 %
-
-
-
-
-
EstBAN Angels Themisto OÜ 2,42 %
-
Bondora Group AS 1,21 %
-
Kilp Capital OÜ 0,12 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 209 008 | 418 163 |
| Toetused kokku | 209 008 | 418 163 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 209 008 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.03.2026Muutmiskanne Ä 50225154 / 15
-
16.03.2026Muutmiskanne Ä 50225154 / 16
-
03.09.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 50225154 / 14
-
15.07.2025Muutmiskanne Ä 50225154 / 13
-
09.07.2025Muutmiskanne Ä 50225154 / M3
-
28.04.2025Muutmiskanne Ä 50225154 / 12
-
18.10.2024Muutmiskanne Ä 50225154 / 11
-
13.02.2024Muutmiskanne Ä 50225154 / 10
-
12.02.2024Muutmiskanne Ä 50225154 / M2
-
03.01.2024Muutmiskanne Ä 50225154 / 9
-
07.12.2023Muutmiskanne Ä 50225154 / 8
-
29.11.2023Muutmiskanne Ä 50225154 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |