EESTI HAIGLATE LIIT
Registrisse kantud 80031629EESTI HAIGLATE LIIT (registrikood 80031629) on 1998. aastal asutatud mittetulundusühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude kutseorganisatsioonide tegevus (EMTAK 94129). 2025. aasta müügitulu oli 156 355 eurot ja puhaskasum -8 631 eurot, bilansimaht 83 060 eurot. Juhatuse liikmed on Agris Peedu, Peeter Laasik, Priit Perens. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.03.1998 (28 a 7 k) · Lõõtsa tn 8, Tallinn, 11415
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Mittetulundusühing
- Tegevusala
- Muude kutseorganisatsioonide tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -5,5 % | 2024: -10,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -12,2 % | 2024: -21,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,2 % | 2024: 93,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,0 | 2024: 14,4 |
| Müügitulu kasv | +1,1 % | 2024: +5,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 156 355 | 154 656 | 146 112 | 117 381 | 116 580 | 109 841 | 102 923 |
| Puhaskasum | -8 631 | -16 730 | 2 834 | -8 606 | 16 411 | 3 946 | -9 348 |
| Käibevara | 73 875 | 80 339 | 97 045 | 93 893 | 103 405 | 88 903 | 84 207 |
| Põhivara | 9 185 | 4 647 | 5 170 | 4 865 | 3 278 | 3 278 | 3 862 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 83 060 | 84 986 | 102 215 | 98 758 | 106 683 | 92 181 | 88 069 |
| Kohustised kokku | 12 299 | 5 594 | 6 093 | 5 470 | 4 789 | 6 698 | 6 532 |
| Omakapital | 70 761 | 79 392 | 96 122 | 93 288 | 101 894 | 85 483 | 81 537 |
| Kasumimarginaal | -5,5 % | -10,8 % | 1,9 % | -7,3 % | 14,1 % | 3,6 % | -9,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 73 875 € · 88,9 %
- Põhivara 9 185 € · 11,1 %
- Lühiajalised kohustised 12 299 € · 14,8 %
- Omakapital 70 761 € · 85,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 11,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 4 205 € | 4 708 € | 0 € | 3 |
| II kv 2026 | 4 444 € | 4 385 € | 0 € | 3 |
| I kv 2026 | 10 690 € | 4 629 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2025 | 5 848 € | 4 977 € | 0 € | 3 |
| III kv 2025 | 4 742 € | 4 905 € | 0 € | 3 |
| II kv 2025 | 4 935 € | 5 210 € | 0 € | 3 |
| I kv 2025 | 4 717 € | 5 120 € | 0 € | 3 |
| IV kv 2024 | 10 244 € | 5 132 € | 0 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 402 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 569 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 006 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Priit Perens
- sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla Tegelik kasusaaja
- aktsiaselts Valga Haigla Tegelik kasusaaja
-
Agris Peedu
- sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla Tegelik kasusaaja
- sihtasutus Läänemaa Haigla Tegelik kasusaaja
- Sihtasutus Raplamaa Haigla Tegelik kasusaaja
- SIHTASUTUS EESTI TERVISHOIU PILDIPANK Tegelik kasusaaja
-
Tarmo Bakler
- Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla Juhatuse liige
- Paut ja Halss OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
-
Urmas Sule
- Sihtasutus Pärnu Haigla Tegelik kasusaaja
- osaühing Urtsman Tegelik kasusaaja
-
Ain Suurkaev
- Aktsiaselts Rakvere Haigla Juhatuse liige
- Rahvusvahelise Lions Klubide Organisatsiooni Eesti Piirkond Tegelik kasusaaja
- Mittetulundusühing RAKVERE HAIGLA Juhatuse liige
- Kadrina Keskkooli Vilistlaskogu Tegelik kasusaaja
-
Külvar Mand
- Aktsiaselts Järvamaa Haigla Tegelik kasusaaja
- AS Koeru Hooldekeskus Tegelik kasusaaja
- osaühing Kesklinna Tervisekeskus Osanik
- B&T Consultancy OÜ Tegelik kasusaaja
-
Tõnis Allik
- Aktsiaselts Medicum Tervishoiuteenused Juhatuse liige
- Osaühing Brivera Juhatuse liige
- EESTI ERATERVISHOIUASUTUSTE LIIT Juhatuse liige
- Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Leesi Katariina Kogudus Tegelik kasusaaja
- Medicum Group OÜ Juhatuse liige
- Luha valduse OÜ Tegelik kasusaaja
- LuhaFIN OÜ Juhatuse liige
-
Peeter Laasik
- Vaksali Tervisekeskus OÜ Juhatuse liige
- Vaksali Tervisekeskuse Invest OÜ Osanik
- Ortoest OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Tartumaa Tervisekeskus OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 259. Suurimad juhatused · kogu Eesti 8 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 22 813 | 26 839 |
| Müük avalikule sektorile | 75 732 | 112 173 |
| Toetused kokku | 22 813 | 26 839 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Põhja-Eesti Regionaalhaigla · maksed 9 607 €
- SA Tartu Ülikooli Kliinikum · maksed 8 712 €
- Ida-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 8 143 €
- SA Pärnu Haigla · maksed 8 034 €
- Lääne-Tallinna Keskhaigla AS · maksed 6 680 €
- SA Tallinna Lastehaigla · toetus 6 608 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
25.11.2024Muutmiskanne M 10011490 / 31
-
13.11.2024Muutmiskanne M 10011490 / M16
-
01.02.2023Muutmiskanne M 10011490 / 30
-
30.08.2022Muutmiskanne M 10011490 / 29
-
17.06.2022Muutmiskanne M 10011490 / 28
-
19.11.2021Muutmiskanne M 10011490 / 27
-
11.11.2021Muutmiskanne M 10011490 / 26
-
11.11.2021Muutmiskanne M 10011490 / M15
-
22.09.2021Muutmiskanne M 10011490 / M14
-
22.07.2021Muutmiskanne M 10011490 / 25
-
21.06.2021Muutmiskanne M 10011490 / 24
-
21.06.2021Muutmiskanne M 10011490 / M13
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.05.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 13.06.2024 | – |
| 2022 | 29.05.2023 | – |
| 2021 | 08.06.2022 | – |
| 2020 | 20.05.2021 | – |
| 2019 | 01.06.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |
| 2009 | – | – |
| 2000 | – | – |
| 1995 | – | – |