sihtasutus Läänemaa Haigla
Registrisse kantud Riigi asutatud 90013058sihtasutus Läänemaa Haigla (registrikood 90013058) on 2015. aastal asutatud sihtasutus, asukoht Haapsalu linn, tegevusala haiglaravi (EMTAK 86101). 2025. aasta müügitulu oli 11 866 577 eurot ja puhaskasum 1 081 951 eurot, bilansimaht 9 644 318 eurot. Juhatuse liige on Katrin Luts. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 23.03.2015 (11 a 6 k) · Vaba tn 6, Haapsalu linn, 90502
Registriandmed KMKR EE100714827 · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE100714827
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Sihtasutus
- Tegevusala
- Haiglaravi
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 2024: 10,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,6 % | 2024: 15,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,1 % | 2024: 84,4 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: 2,9 |
| Müügitulu kasv | +3,7 % | 2024: +5,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +9,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 11 866 577 | 11 443 781 | 10 841 356 | 8 345 179 | 7 882 542 | 7 674 607 | 7 620 236 |
| Puhaskasum | 1 081 951 | 1 140 399 | 1 161 477 | 180 781 | 133 648 | 688 361 | 771 148 |
| Käibevara | 3 815 920 | 3 473 604 | 2 758 695 | 2 223 773 | 2 239 407 | 2 343 217 | 1 534 710 |
| Põhivara | 5 828 398 | 5 425 229 | 5 256 520 | 4 367 374 | 4 499 996 | 4 379 726 | 4 504 856 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 644 318 | 8 898 833 | 8 015 215 | 6 591 147 | 6 739 403 | 6 722 943 | 6 039 566 |
| Kohustised kokku | 1 049 015 | 1 385 481 | 1 642 262 | 1 379 671 | 1 708 708 | 1 825 896 | 1 830 880 |
| Omakapital | 8 595 303 | 7 513 352 | 6 372 953 | 5 211 476 | 5 030 695 | 4 897 047 | 4 208 686 |
| Kasumimarginaal | 9,1 % | 10,0 % | 10,7 % | 2,2 % | 1,7 % | 9,0 % | 10,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 815 920 € · 39,6 %
- Põhivara 5 828 398 € · 60,4 %
- Lühiajalised kohustised 1 049 015 € · 10,9 %
- Omakapital 8 595 303 € · 89,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 10,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 604 352 € | 644 256 € | 0 € | 226 |
| II kv 2026 | 580 263 € | 618 088 € | 0 € | 226 |
| I kv 2026 | 621 525 € | 655 583 € | 0 € | 212 |
| IV kv 2025 | 574 642 € | 607 249 € | 0 € | 228 |
| III kv 2025 | 641 452 € | 679 853 € | 0 € | 226 |
| II kv 2025 | 624 459 € | 662 107 € | 0 € | 227 |
| I kv 2025 | 623 623 € | 658 449 € | 0 € | 218 |
| IV kv 2024 | 565 849 € | 593 684 € | 0 € | 216 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 201 451 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 214 752 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 827 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Isikute teised ettevõtted
-
Kristo Erikson
- sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla Juhatuse liige
-
Agris Peedu
- sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla Juhatuse liige
- Sihtasutus Raplamaa Haigla Tegelik kasusaaja
- SIHTASUTUS EESTI TERVISHOIU PILDIPANK Tegelik kasusaaja
- EESTI HAIGLATE LIIT Juhatuse liige
-
Mariliis Olenko
- Osaühing MarDent Kesklinna Hambakliinik Tegelik kasusaaja
- MarHaus Invest OÜ Tegelik kasusaaja
-
Helle Saarsoo
- Täisühing HAAPSALU PEREARST Tegelik kasusaaja
- Helsamed OÜ Tegelik kasusaaja
-
Peep Talving
- Tallinn, Olevimägi 5 // 7 // Pikk tn 36 korteriühistu Juhatuse liige
- Eesti Erakorralise Kirurgia Selts Tegelik kasusaaja
-
Katrin Luts
- Mittetulundusühing Ohtu Külaselts Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Tunnustatud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Suurimad riigi ja KOV osalusega ettevõtted · Lääne maakond 11 866 577 €
- 3. Kõige väiksema laenukoormusega suurettevõtted 2025 · Haapsalu linn 10,9 %
- 6. Suurima puhaskasumiga ettevõtted 2025 · Haapsalu linn 1 081 951 €
- 7. Suurima müügituluga ettevõtted 2025 · Haapsalu linn 11 866 577 €
- 8. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Lääne maakond 8 595 303 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubRaviteenused Läänemaal, aktiivravi, hooldusravi, ambulatoorne ravi, hooldekodu, de la Gardie
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.12.2025Muutmiskanne S 50003405 / M7
-
18.09.2024Muutmiskanne S 50003405 / 7
-
07.07.2023Muutmiskanne S 50003405 / 6
-
30.06.2023Muutmiskanne S 50003405 / M6
-
06.04.2023Muutmiskanne S 50003405 / 5
-
05.04.2023Muutmiskanne S 50003405 / M5
-
01.02.2023Muutmiskanne S 50003405 / 4
-
22.01.2021Muutmiskanne S 50003405 / M4
-
06.07.2020Muutmiskanne S 50003405 / 3
-
14.01.2019Muutmiskanne S 50003405 / M3
-
16.11.2017Muutmiskanne S 50003405 / 2
-
23.03.2015Esmakanne S 50003405 / M2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 17.03.2026 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2024 | 07.03.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 19.03.2024 | – |
| 2022 | 30.03.2023 | – |
| 2021 | 21.04.2022 | – |
| 2020 | 09.04.2021 | – |
| 2019 | 11.05.2020 | – |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |