Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025

Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne

Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat on edetabel 2025. aasta kohta, milles on 100 kirjet piirkonnas Tervishoid ja sotsiaalhoolekanne. Esikohal on sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla, 264,4 %. Müügitulu keskmine aastane kasv kolme aasta jooksul (CAGR). Allikas: avaandmed, arvutusmetoodika on kirjeldatud meetodi lehel.

Filtrid

Eemalda filter

Korraga kehtib üks filter: iga koht arvutatakse eraldi kogu Eesti, maakonna, omavalitsuse, valdkonna ja suurusklassi kohta.

Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat

Periood: 2025
05010015020025030012345678910
Koht Nimi Väärtus Muutus
1 sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla
müügitulu 365 746 000 € · 4 608 töötajat
264,4 % –
2 The Health Clinic OÜ
müügitulu 4 102 252 € · 15 töötajat
147,4 % –
3 Osaühing Renalis
müügitulu 14 899 152 € · 117 töötajat
123,8 % –
4 Meliva AS
müügitulu 62 335 537 € · 716 töötajat
70,7 % –
5 Pansionaat Kose OÜ
müügitulu 989 968 € · 28 töötajat
68,2 % –
6 NEO DENTAL GROUP OÜ
müügitulu 1 333 388 € · 21 töötajat
67,3 % –
7 Helme Pansionaat AS
müügitulu 3 610 355 € · 62 töötajat
52,5 % –
8 OÜ Kuusiku Hooldekodu
müügitulu 707 929 € · 10 töötajat
51,9 % –
9 HeBA Clinic OÜ
müügitulu 1 603 946 € · 23 töötajat
51,4 % –
10 Tervisekeskus Silmarõõm OÜ
müügitulu 3 308 051 € · 20 töötajat
50,9 % –
11 Terena OÜ
müügitulu 4 046 868 € · 46 töötajat
49,6 % –
12 MPPK OÜ
müügitulu 2 758 332 € · 30 töötajat
48,5 % –
13 EstDental Hambaravi OÜ
müügitulu 640 027 € · 5 töötajat
47,1 % –
14 OÜ Indsalu
müügitulu 2 550 633 € · 28 töötajat
44,1 % –
15 AKERSONI OÜ
müügitulu 1 491 212 € · 24 töötajat
43,4 % –
16 Südamekodud AS
müügitulu 16 235 003 € · 277 töötajat
41,9 % –
17 Virmalise Hambakliinik OÜ
müügitulu 803 639 € · 9 töötajat
40,9 % –
18 Pansionaat OÜ
müügitulu 756 957 € · 15 töötajat
40,1 % –
19 Marta kodu OÜ
müügitulu 940 167 € · 16 töötajat
39,9 % –
20 OÜ Laagri Lastehoid
müügitulu 698 519 € · 14 töötajat
38,7 % –
21 AALANA Rehabilitatsioonikeskus MTÜ
müügitulu 572 480 € · 14 töötajat
37,8 % –
22 sihtasutus Tallinna Lastehaigla Toetusfond
müügitulu 4 033 403 € · 4 töötajat
37,6 % –
23 Helve Kansi OÜ
müügitulu 1 182 317 € · 12 töötajat
37,5 % –
24 Sihtasutus Rõngu Hooldekodu
müügitulu 2 022 229 € · 52 töötajat
37,4 % –
25 Celvia CC AS
müügitulu 2 811 620 € · 35 töötajat
36,3 % –
26 Osaühing VIKINGDIGI
müügitulu 513 526 € · 16 töötajat
35,6 % –
27 Supelsellid OÜ
müügitulu 1 137 520 € · 8 töötajat
34,3 % –
28 Sportomedica OÜ
müügitulu 2 106 688 € · 12 töötajat
34,3 % –
29 Tori Hooldekodu OÜ
müügitulu 1 534 995 € · 35 töötajat
34,1 % –
30 ST.PeReKe OÜ
müügitulu 1 061 411 € · 20 töötajat
32,7 % –
31 OÜ Iira Hooldekodu
müügitulu 1 124 057 € · 16 töötajat
32,4 % –
32 OÜ M.R. Therapy
müügitulu 1 318 515 € · 16 töötajat
32,0 % –
33 Dr MARET TAMME OSAÜHING
müügitulu 643 264 € · 9 töötajat
31,9 % –
34 Murzi Lapsehoid OÜ
müügitulu 818 012 € · 56 töötajat
31,8 % –
35 Kõneteraapiakeskus OÜ
müügitulu 470 449 € · 11 töötajat
31,4 % –
36 Soul Dental OÜ
müügitulu 983 872 € · 12 töötajat
30,2 % –
37 Clinic4U OÜ
müügitulu 742 184 € · 15 töötajat
30,2 % –
38 Väärikas Vanadus OÜ
müügitulu 757 526 € · 26 töötajat
30,0 % –
39 Perekliinik OÜ
müügitulu 5 394 049 € · 63 töötajat
29,9 % –
40 OÜ AJK Kliinik
müügitulu 807 864 € · 17 töötajat
29,7 % –
41 Perearst Merilin Kütt OÜ
müügitulu 461 173 € · 4 töötajat
29,6 % –
42 Jaansoni Psühhiaatriakeskus OÜ
müügitulu 487 957 € · 5 töötajat
29,2 % –
43 Perearst Helgi Luik OÜ
müügitulu 650 958 € · 6 töötajat
29,2 % –
44 Osaühing S.K. Rakvere Hooldekodu
müügitulu 779 210 € · 14 töötajat
29,1 % –
45 ProVida Kliinik OÜ
müügitulu 1 794 152 € · 31 töötajat
28,9 % –
46 SeniorPlus Kodud OÜ
müügitulu 1 607 731 € · 33 töötajat
28,6 % –
47 Osaühing Tallinna Perearstikeskus
müügitulu 4 515 893 € · 49 töötajat
28,4 % –
48 Pihlakodu AS
müügitulu 16 901 465 € · 301 töötajat
27,7 % –
49 MTÜ Kuusalu Hoolela
müügitulu 470 823 € · 9 töötajat
27,6 % –
50 SIHTASUTUS EESTI TERVISHOIU PILDIPANK
müügitulu 3 499 018 € · 5 töötajat
27,5 % –

Kuvame kohad 1–50 kokku 100 kirjest. Logi sisse, et laadida CSV

1 2

Metoodika

Künnised
võrdlusaasta müügitulu vähemalt 200 000 €
Filtrid
Välja jäävad kustutatud ja lõpetatud ettevõtted ning read, kus jagaja puudub või on negatiivne.

Kuidas edetabeleid arvutatakse →