TIME Solutions OÜ
Registrisse kantud 11716115TIME Solutions OÜ (registrikood 11716115) on 2009. aastal asutatud osaühing, asukoht Saue linn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid (EMTAK 62201). 2025. aasta müügitulu oli 157 573 eurot ja puhaskasum 203 654 eurot, bilansimaht 326 897 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raido Pikkar. Ettevõttel on osalus 6 ettevõttes. Juhatuse liige on Raido Pikkar. Maksuvõlg on 29 274,32 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.09.2009 (17 a 1 k) · Aedniku tn 8, Saue linn, 76506
Registriandmed KMKR EE101318730 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101318730
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 129,2 % | 2024: 70,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 63,8 % | 2024: 39,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,6 % | 2024: 91,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 20,9 | 2024: 5,4 |
| Müügitulu kasv | +4,7 % | 2024: −3,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 157 573 | 150 438 | 155 657 | 118 218 | 115 336 | 103 204 | 109 336 |
| Puhaskasum | 203 654 | 106 281 | 86 793 | 59 034 | 56 789 | 51 525 | 61 936 |
| Käibevara | 164 940 | 130 843 | 125 419 | 160 432 | 129 592 | 123 759 | 144 060 |
| Põhivara | 161 957 | 161 898 | 146 547 | 74 889 | 74 837 | 47 796 | 34 687 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 326 897 | 292 741 | 271 966 | 235 321 | 204 429 | 171 555 | 178 747 |
| Kohustised kokku | 7 907 | 24 289 | 6 796 | 6 944 | 7 474 | 11 389 | 5 107 |
| Omakapital | 318 990 | 268 452 | 265 170 | 228 377 | 196 955 | 160 166 | 173 640 |
| Kasumimarginaal | 129,2 % | 70,6 % | 55,8 % | 49,9 % | 49,2 % | 49,9 % | 56,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 164 940 € · 50,5 %
- Põhivara 161 957 € · 49,5 %
- Lühiajalised kohustised 7 907 € · 2,4 %
- Omakapital 318 990 € · 97,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 20,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 5 675 € | 3 325 € | 36 460 € | 1 |
| II kv 2026 | 31 912 € | 3 325 € | 36 148 € | 1 |
| I kv 2026 | 16 083 € | 3 611 € | 36 152 € | 1 |
| IV kv 2025 | 13 235 € | 4 183 € | 42 147 € | 1 |
| III kv 2025 | 55 211 € | 4 183 € | 37 558 € | 1 |
| II kv 2025 | 11 614 € | 4 183 € | 38 392 € | 1 |
| I kv 2025 | 28 614 € | 3 998 € | 39 267 € | 1 |
| IV kv 2024 | 11 458 € | 3 627 € | 38 621 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 892 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 108 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 58,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 15,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 153 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 131 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 29 274,32 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Raido Pikkar
- Thorgate Digital OÜ Tegelik kasusaaja
- Waybiller OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ Thorgate Management Juhatuse liige
- mittetulundusühing Python Estonia Tegelik kasusaaja
- Äripataljon OÜ Tegelik kasusaaja
- GateMe OÜ Tegelik kasusaaja
- Thorgate Ventures II Greentech OÜ Tegelik kasusaaja
- Thorgate Ventures I OÜ Tegelik kasusaaja
Osalused teistes ettevõtetes (6)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Thorgate Management | 30,89 % | 106 719 € | 09.05.2024 | 658 925 €2025 |
| Äripataljon OÜ | 25 % | 625 € | 01.09.2023 | 2 000 €2025 |
| Marimo Fashion OÜ Maksuvõlg | 20,23 % | 607 € | 02.09.2023 | 287 253 €2025 |
| Eziil Production Intelligence OÜ | 1,07 % | 51 € | 16.08.2023 | 647 346 €2025 |
| Babash Group OÜ | 0,84 % | 45 € | 02.09.2023 | 74 705 €2025 |
| Spotit OÜ Likvideerimisel | 0,45 % | 14 € | 01.09.2023 | 98 020 €2024 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (30)
-
OÜ Thorgate Management 30,89 %
-
-
Äripataljon OÜ 25 %
-
Marimo Fashion OÜ 20,23 %
-
-
Spotit OÜ 0,45 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemAedniku tn 8, Saue linn, 76506
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 3. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Info ja side (EMTAK 62) 30 tk
- 20. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Saue vald 82 712 €
- 70. Suurimad maksuvõlad · Info ja side 29 274 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Mentorteenus 82 712 €Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL · 03.07.2026 · 20 osa · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 29274.32 €
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10133811 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10133811 / 5
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 10133811 / 4
-
01.12.2017Muutmiskanne Ä 10133811 / 3
-
17.02.2012Toimiku dokumentide kontroll Ä 10133811 / M1
-
26.01.2012Muutmiskanne Ä 10133811 / 2
-
17.09.2009Esmakanne Ä 133811
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |
| 2010 | – | – |