Hendrix OÜ
Registrisse kantud 14409615Hendrix OÜ (registrikood 14409615) on 2018. aastal asutatud osaühing, asukoht Muraste küla, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2023. aasta müügitulu oli 107 176 eurot ja puhaskasum 36 999 eurot, bilansimaht 311 670 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Henry Uljas. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Henry Uljas. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.01.2018 (8 a 9 k) · Hindreku tn 6, Muraste küla, 76905
Registriandmed KMKR EE102160660 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102160660
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 34,5 % | 2022: 49,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 12,1 % | 2022: 23,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,1 % | 2022: 97,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 17,3 | 2022: 41,6 |
| Müügitulu kasv | −15,8 % | 2022: +9,6 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 107 176 | 127 300 | 116 160 | 122 819 | 35 000 |
| Puhaskasum | 36 999 | 63 557 | 80 827 | 106 139 | 34 857 |
| Käibevara | 100 164 | 243 225 | 180 557 | 138 095 | 44 629 |
| Põhivara | 211 506 | 31 506 | 33 801 | 781 | 781 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 311 670 | 274 731 | 214 358 | 138 876 | 45 410 |
| Kohustised kokku | 5 790 | 5 851 | 9 035 | 16 380 | 8 053 |
| Omakapital | 305 880 | 268 880 | 205 323 | 122 496 | 37 357 |
| Kasumimarginaal | 34,5 % | 49,9 % | 69,6 % | 86,4 % | 99,6 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 100 164 € · 32,1 %
- Põhivara 211 506 € · 67,9 %
- Lühiajalised kohustised 5 790 € · 1,9 %
- Omakapital 305 880 € · 98,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 17,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 67,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 797 € | 0 € | 40 000 € | 0 |
| II kv 2026 | 31 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 35 607 € | 0 € | 121 000 € | 0 |
| III kv 2025 | 11 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 4 240 € | 2 164 € | 9 592 € | 0 |
| I kv 2025 | 16 903 € | 6 418 € | 28 776 € | 0 |
| IV kv 2024 | 14 701 € | 6 268 € | 38 368 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 266 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 24,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 333 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Henry Uljas
- Bioforce Infra OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Ebavere OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Aravete OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Laatre OÜ Juhatuse liige
- BioForce OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Production OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Group OÜ Juhatuse liige
- Eesti Biogaasi Assotsiatsioon Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Bioforce Group OÜ | 18,50 % | 1 506 € | 20.12.2024 | 381 922 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (13)
-
Bioforce Group OÜ 18,50 %
Skeem
LEI 254900Q0O8MIYGKYUA36
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemHindreku tn 6, Muraste küla, 76905
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 16. Suurimad kontsernid osaluste arvu järgi · Harku vald 13 tk
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.12.2025Muutmiskanne Ä 50085606 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 50085606 / 4
-
27.02.2018Ümberkujundamiskanne Ä 50085606 / 3
-
26.02.2018Muutmiskanne Ä 50085606 / 2
-
17.01.2018Esmakanne Ä 50085606
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 30.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 26.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 15.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.09.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.07.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |