BioForce OÜ
Registrisse kantud 14247974BioForce OÜ (registrikood 14247974) on 2017. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 1 514 859 eurot ja puhaskasum 337 141 eurot, bilansimaht 348 843 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Bioforce Group OÜ. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Egert Akenpärg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 25.04.2017 (9 a 5 k) · Paldiski mnt 96, Tallinn, 13522
Registriandmed KMKR EE101981235 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101981235
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 22,3 % | 2024: -5,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -92,2 % | 2024: -91,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,3 |
| Müügitulu kasv | −82,9 % | 2024: +35,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −10,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 514 859 | 8 873 404 | 6 563 276 | 7 619 017 | 6 514 495 | 2 673 487 | 405 291 |
| Puhaskasum | 337 141 | -488 505 | -186 540 | 11 555 | 21 781 | -16 887 | 5 236 |
| Käibevara | 107 522 | 339 396 | 1 158 793 | 1 298 259 | 1 229 560 | 713 947 | 1 200 |
| Põhivara | 241 321 | 379 588 | 350 907 | 384 936 | 6 400 | 10 000 | 5 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 348 843 | 718 984 | 1 509 700 | 1 683 195 | 1 235 960 | 723 947 | 6 200 |
| Kohustised kokku | 670 518 | 1 377 800 | 1 680 011 | 1 661 966 | 1 226 286 | 734 954 | 320 |
| Omakapital | -321 675 | -658 816 | -170 311 | 21 229 | 9 674 | -11 007 | 5 880 |
| Kasumimarginaal | 22,3 % | -5,5 % | -2,8 % | 0,2 % | 0,3 % | -0,6 % | 1,3 % |
Kontsern 2021–2021 (konsolideeritud aruanne)
Konsolideeritud näitajad hõlmavad ka tütarettevõtjaid; ülal on ettevõtja enda näitajad.
| Näitaja, € | 2021 |
|---|---|
| Müügitulu | 12 027 990 |
| Puhaskasum | -37 193 |
| Bilansimaht (varad kokku) | 8 949 702 |
| Kohustised kokku | 9 075 347 |
| Omakapital | -125 645 |
| Töötajaid | 9 |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 107 522 € · 30,8 %
- Põhivara 241 321 € · 69,2 %
- Lühiajalised kohustised 198 713 € · 57,0 %
- Pikaajalised kohustised 471 805 € · 135,2 %
- Omakapital -321 675 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 192,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 69,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 65 044 € | 31 390 € | 195 014 € | 4 |
| II kv 2026 | 36 021 € | 31 108 € | 37 295 € | 4 |
| I kv 2026 | 55 348 € | 44 536 € | 95 865 € | 4 |
| IV kv 2025 | 51 361 € | 34 660 € | 183 700 € | 4 |
| III kv 2025 | 93 895 € | 32 933 € | 391 820 € | 5 |
| II kv 2025 | 119 742 € | 33 942 € | 456 211 € | 5 |
| I kv 2025 | 442 227 € | 47 075 € | 900 712 € | 5 |
| IV kv 2024 | 311 508 € | 31 662 € | 2 966 698 € | 5 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 21 681 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 10 463 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 48,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 33,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 65 005 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 5 030 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sulev Kodu
- Bioforce Infra OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Ebavere OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Aravete OÜ Tegelik kasusaaja
- Sürgavere Põllumajanduse OÜ Tegelik kasusaaja
- OÜ VINTSELLE Tegelik kasusaaja
- Kalda tee 26 OÜ Tegelik kasusaaja
- Bioforce Production OÜ Tegelik kasusaaja
- Risti 1 PRKT OÜ Tegelik kasusaaja
-
Henry Uljas
- Bioforce Infra OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Ebavere OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Aravete OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Laatre OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Production OÜ Juhatuse liige
- Bioforce Group OÜ Tegelik kasusaaja
- Hendrix OÜ Tegelik kasusaaja
- Eesti Biogaasi Assotsiatsioon Juhatuse liige
-
Bioforce Group OÜ
- Bioforce Infra OÜ Osanik
- Sürgavere Põllumajanduse OÜ Osanik
- Bioforce Production OÜ Osanik
- Bioforce Services OÜ Osanik
- Bioforce Fuels OÜ Osanik
-
Egert Akenpärg
- Kinnisvara haldus ja hooldus OÜ Juhatuse liige
- HAHO INVEST OÜ Juhatuse liige
- EGM Haldus OÜ Osanik Likvideerimisel
- Bioforce Viiratsi OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 16.11.2019
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Bioforce Infra OÜ | 56 % | 1 400 € | 30.10.2025 | 20 373 348 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (8)
-
Bioforce Group OÜ 100 %
Osalused ja nende osalused (1)
-
Bioforce Infra OÜ 56 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 7. Suurima käibelangusega ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 82,9 %
- 22. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 67 428 €
- 38. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Ehitus (EMTAK 41) 22,3 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
30.06.2025Muutmiskanne Ä 50056024 / 14
-
11.05.2023Muutmiskanne Ä 50056024 / 13
-
01.02.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 50056024 / 12
-
30.01.2023Eralduva isiku jagunemiskanne (teine, konstitutiivne kanne jagunemisel) Ä 50056024 / M2
-
28.12.2022Muutmiskanne Ä 50056024 / 11
-
15.07.2022Kommertspandi avamiskanne K 50056024 / 10
-
29.04.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50056024 / 9
-
30.06.2021Muutmiskanne Ä 50056024 / 7
-
30.06.2021Muutmiskanne Ä 50056024 / 8
-
28.06.2021Muutmiskanne Ä 50056024 / M1
-
08.12.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 50056024 / 6
-
30.12.2019Muutmiskanne Ä 50056024 / 5
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2023 | 11.07.2024 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2022 | 17.11.2023 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2021 | 27.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2019 | 30.10.2020 | Keskmise suurusega ettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |